‚The Suicide Squad‘ trailer: Ďalšia šialená upútavka ťa opäť zavedie do DC sveta plného samovrahov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Len pár dní po prvej oficiálnej upútavke na DC film The Suicide Squad prichádza ďalší skvelý trailer. Filmové štúdio Warner Bros. do neho vložilo niekoľko nových záberov, ktoré sľubujú kopec ironického humoru a divokej akcie. Vydanie je naplánované na 6. augusta 2021 v kinách a na streamovacej službe HBO Max.

O réžiu sa postaral James Gunn (Strážcovia Galaxie) a film je akýmsi pokračovaním pôvodnej Samovražednej jednotky z roku 2016. Dejová línia si drží rovnaký koncept ako originál – vláda opäť zostaví skupinu tých najnebezpečnejších zločincov, aby pre nich vykonali tajnú misiu za výmenu zníženia trestov.

Trailer k DC filmu The Suicide Squad:

Nový kino trailer je naplnený chaotickou energiou, ktorú sprevádza neuveriteľne nabité herecké obsadenie. V hlavných úlohách sa predstavili Margot Robbie ako Harley Quinn, Sylvester Stalone ako King Shark, Jai Courtney ako Captain Boomerang, Joel Kinnaman ako Rick Flag, John Cena ako Peacemaker, Viola Davis ako Amanda Waller a veľa iných.

Režisérovou inšpiráciou boli komiksy Suicide Squad z 80. rokov a predovšetkým staré vojnové filmy, ktoré sú z novinky nepochybne cítiť. Tentokrát je tím Task Force X v novom zložení vyslaný na ostrov v Južnej Amerike zničiť väzenie a laboratórium z nacistickej éry. Do cesty sa im však postaví niekto nevídaný.

Od filmu môžeš očakávať veľa nepredvídateľných úmrtí hlavných postáv, ktoré musia čeliť monštruóznej hviezdici menom Starro. Tá dokáže ovládať myseľ alebo sa zväčšiť do veľkosti paneláku bez akýchkoľvek problémov. V DC komiksoch už dlhšie vystupuje ako obrovská hrozba pre skupinu Justice League of America.

Čo hovoríš na ďalší skvelý trailer z nadchádzajúceho DC filmu The Suicide Squad od režiséra Jamesa Gunna? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -