Dočkáme sa rebootu série Paranormal Activity od štúdia Blumhouse? Nie je na to trocha skoro?!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O štúdiu Blumhouse Productions ste už určite počuli – minimálne tento rok v spojení s filmami ako Uteč/Get out alebo Rozpoltený/Split. Pýšia sa svojimi filmami, ktoré majú minimálny rozpočet, no zarábajú neuveriteľné peniaze. Presne tak, ako hororová séria Paranormal Activity, ktorá bola úspešná a prvé tri časti boli dokonca kvalitné a dobre hodnotené. Práve štúdio Blumhouse prejavilo záujem o reboot tejto série, ktorá má veľké meno a predstavovala by pre nich istý zárobok. Predsa, prvá časť mala rozpočet úbohých 15 tisíc amerických dolárov a zárobok sa vyšplhal na astronomických 193,4 miliónov dolárov. Nie je však na reboot tak mladej série trocha skoro?

Paranormal Activity
Zdroj: thewolfmancometh.com

Dočkáme sa rebootu série Paranormal Activity?

Novej časti série sme sa nedočkali iba 2 roky (chvalabohu) a už to vyzerá tak, že práve Blumhouse má záujem o reboot v blízkej budúcnosti. Hlava štúdia Blumhouse, Jason Blum sa totižto pri propagovaní ich najnovšieho filmu, Všetko najhoršie, rozrozprával v interview s portálom Cinepop. V Blumhouse sú naozaj zvedaví, čo by Christopher B. Landon (PA 2,3,4, Marked ones) povedal na znovuzrodenie franšízy.

„Paranormal Activity má prestávku, ale ak tu Chris, ktorý urobil štyri Paranormal Activity filmy – ak by mal nápad na reboot, boli by sme naozaj šťastní to počuť.“

Blum teda nič nepotvrdil, všetko však aktuálne záleží na režisérovi Chrisovi Landonovi. Ak by sa jemu chcelo do toho ísť, dočkali by sme sa rebootu série, ktorá skončila iba pred dvoma rokmi. A to pre nás znie ako veľmi zlý nápad. Ako sme vám dali pred pár dňami vedieť, štúdio Blumhouse medzičasom dokončilo horor Odobrať z priateľov/Unfriended 2. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac informácií o tajnom natáčaní, produkcií a testovacej projekcií, klikajte sem. Aj napriek tomu, že toto štúdio robí kvalitné a úspešné horory, rebootu Paranormal Activity by sme sa báli. A ako to vidíte vy?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -