Dokument Before The Flood od Leonarda DiCapria už je dostupný zdarma online

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pred týždňom nám stanica National Geographic oznámila, že onedlho vydajú svoj eviromentálny dokument Before The Flood. Presne tak sa stalo a teraz si ho už môžete pozrieť aj vy. Pozor! Film bude zdarma iba na limitovaný čas. Dokument s Leom si môžete do 6. novembra pozrieť zdarma na YouTube, Twitteri a ďalších platformách.

Čo teda Before The Flood sľubuje?

DiCaprio v dokumente zaujme pozíciu enviromentálneho vyšetrovateľa, ktorý skúma negatívne efekty klimatickej zmeny, čo ju spôsobuje a jej možné riešenia. Hľadá cestu ako zastaviť vymieraniu rôznych druhov živočíchov a ochrániť prirodzené ekosytémy planéty. Popri tom spovedá nádejných výskumníkov, inovátorov a osobnosti ako napríklad prezident Barack Obama a Elona Muska.

Leo v Indonézii
Leo v Indonézii

National Geographic sa rozhodlo vydať dokument zdarma online na týždeň, aby sa o problémoch súčasnosti dozvedelo čo najviac ľudí. Je to súčasťou ich nedávnej iniciatívy, ktorej cieľom bolo upozorniť obyvateľom Zeme na efekty klimatickej zmeny. Dokument ma na YouTube už 5,5 milióna zhliadnutí, čiže sa táto akcia vydarila.

Celý Before The Flood si zdarma pozri tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=90CkXVF-Q8M]

Čo myslíte, bude sa Leo venovať ešte iným filmom, ako dokumentom? Alebo je toto budúcnosť jeho kariéry?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -