Objaví sa Johnny Depp v roli čarodejníka v očakávanej Potterovke Fantastické Zvery?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Johnny Depp už nebude čarovať len úsmevom. Vo Fantastic Beasts 2 si začaruje prútikom!

V posledných rokoch má Johnny Depp na konte viacej brakov ako úspechov. Určite si pamätáte neúspechy ako Transcendencia alebo Mortdecai, vďaka čomu Deppa niektoré štúdiá už skoro odpísali. Skóre si trochu vyrovnal vlaňajším Black Mass, kde sa o jeho výkone rozprávalo ako o jednom z najlepších v jeho kariére. Jedno je ale jasné, pokiaľ Depp nie je v kostýme Jacka Sparrowa, diváci neplatia. No a síce piaty piráti prídu už o rok, Deppovi sa podarilo dostať do ďalšej populárnej filmovej série.

Reč je o čarovnej sérii Harry Potter, konkrétne o jej prequeloch, Fantastic Beasts. Od dneška je už Johnny na Fantastic Beasts 2 oficiálne zapísaný. Jedná sa teda o druhé meno na tomto projekte, prvé je samozrejme Eddie Redmayne. No a ak ho už teraz chcete vidieť v tejto sérii, otvorte oči dokorán, Depp si už o pár týždňov (teda v prvom dieli) strihne menšie cameo! Koho si zahrá sa nevie, no ak by vytiahol čarodejnícky prútik, bol by som nadšením bez seba. Určite je toto pre Deppových fanúšikov skvelá správa, prajem mu už len veľa úspechov, v oboch jeho nasledujúcich veľkých filmoch!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Vso5o11LuGU]

Tešíte sa teraz na film a jeho pokračovania ešte viac? Koho myslíte, že by si Depp mohol zahrať? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -