Seriály

Druhá séria The End of the F***ing World nás čaká už o pár dní

Druhá séria The End of the F***ing World

V októbri 2017 vyšiel nový 8-dielny seriál na Netflixe. Nikto nevedel, čo od neho čakať. Ďalší z teenagerských romantických seriálov? Opäť detský hrdinovia, ktorí zachránia svet? Nie, to nie. The End of the F***ing World bol niečím úplne iným a novým. Po prvej sérii sa väčšina divákov zmohla iba na “wow”. Seriál bol nominovaný na British Academy Television Awards a aj na Emmy. A druhá séria The End of the F***ing World nás čaká už o pár dní.

Čo sa stalo v prvej sérii?

Seriál pripomínajúci príbehy Bonnie a Clydea sleduje dvoch teenagerov – Jamesa a Alyssu. James bojuje s psychickými poruchami a so svojou chuťou vraždiť. Po zabíjaní zvierat sa rozhodne, že konečne zabije aj nejakého človeka. Za svoj cieľ si vybral Alyssu, jeho spolužiačku, ktorá však vôbec nebola ako ostatné. Alyssa pochádzala z rozpadnutej rodiny a žila so svojou mamou a jej novým manželom, ktorý ju nenávidel.

James a Alyssa spolu začali chodiť a rozhodli sa ujsť. Ukradli auto, stretli sa s pedofilom, vlámali sa do cudzieho domu, … Celá situácia sa vyhrotila, keď James zabil majiteľa domu, do ktorého sa vlámali, pretože chcel znásilniť Alyssu. Odvtedy utekali nie len od svojich životov, ale aj pred zákonom.

Našli Alyssinho otca a zabývali sa uňho v karavane. Ten ich však zradil a udal polícii, pretože chcel peňažnú odmenu. Celý seriál končí útekom Jamesa a Alyssy pred policajtmi, ktorí ich našli. James sa snaží Alyssu ochrániť, a tak ju omráči a uteká sám. Posledné, čo v seriáli počujeme, je výstrel zo zbrane. Tam sa príbeh (zatiaľ) skončil.

Druhá séria

4. novembra sa dočkáme druhej série s ďalšími ôsmimi epizódami. Netflix ešte nevydal oficiálny trailer, a dej tak ostáva záhadou a necháva nás v očakávaniach všetkého, čo nám zíde na um. Prežije James? Pôjdu obaja do väzenia? Je koniec ich láske? Ak ste už takí nedočkaví ako my, osviežte si ešte pamäť pomocou tejto rekapitulácie:

Zdroj: aplikácia Hobi, imdb.com

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 21 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár