Marvel plánuje film Captain America 4. Vráti sa aj herec Chris Evans?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako sme sa už mohli dozvedieť, herec Chris Evans sa so svoju úlohou Kapitána Ameriku rozlúčil a po filme Avengers: Endgame odovzdáva svoj štít niekomu novému. Tým bude jeho komiksový kamarát Sam Wilson, ktorého všetci poznáme pod prezývkou Falcon.

Ďalšia kapitola tohto príbehu by mala prísť s príchodom nadchádzajúceho Disney+ seriálu The Falcon and The Winter Soldier. V ňom by mal herec Anthony Mackie prevziať jednu z najdôležitejších úloh v MCU. Alebo je možné, že sa tento sympaťák objaví v hlavnej úlohe vlastného sólo príbehu?

captain america v mcu falcon
Zdroj: 2ndqq.tistory.com, picarouno.com

Štúdio Marvel nám síce tieto informácie nepotvrdilo, no najnovšie správy prichádzajú z dôveryhodných zdrojov – naposledy nám prezradili účasť hlavného záporného hrdinu Taskmastera vo filme Black Widow. Ak sú teda dané informácie pravdivé, štúdio Marvel si pre nás pripravuje film Captain America 4. Je však potvrdený fakt, že Anthony Mackie zaručene dostane jedno sólo vystúpenie na striebornom plátne.

Uspeje film Captain America 4 bez Chrisa Evansa?

Postava Sama Wilsona sa za posledné roky vyšvihla a dnes ju pozná snáď každý fanúšik nekonečného Marvel univerza. Aj keď už síce vieme, že pôvodná zostava Avengers bude do niekoľkých rokov nahradená novými tvárami, tak nás takéto niečo nesmierne teší.

Okrem vyššie spomínaného nového Kapitána Ameriku sa môžeme tešiť aj na hrdinov ako Jane Foster a.k.a. Mighty ThorCaptain Marvel, Black Panther, Spider-Man, Blade a pravdepodobne aj Luke Cage.

Captain America sa vráti do MCU
Zdroj: nerdsandbeyond.com, indiewire.com

Okrem iného, rozšírenie sveta s Kapitánom dáva zmysel aj pre samotné štúdio. Jeho filmy si do dnešného dňa dokázali zarobiť krásne 2 miliardy amerických dolárov a takéto číslo sa radí medzi to najväčšie zo všetkých zárobkov MCU. Aj keď popularita Chrisa Evansa taktiež postave pomohla, tak sledovať novú tvár bude určite zaujímavé.

Či sa mu však podarí zarobiť takú peknú čiastku ako jeho predchodcovi nie je známe a bolo by riskantné si také niečo namýšľať. S nadchádzajúcim seriálom The Falcon and The Winter Soldier sa o novo vznikajúcom príbehu dozvieme viac a celé to vypukne niekedy v roku 2020.

Viete si herca Athonyho Mackieho predstaviť v úlohe ikonického Kapitána Ameriku? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -