Týchto 10 dvojvetových hororových príbehov vo vás zanechá zimomriavky ešte dlho po tom, ako si ich prečítate

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dvojvetové hororové príbehy

Halloween. Obdobie, počas ktorého si niektorí obliekajú strašidelné kostýmy a chodia na párty, ale niektorí si zas radšej pustia dobrý horor. V tomto prípade nepôjde ani o jedno. K Halloweenu totiž patria aj strašidelné historky. My sme si pre vás v tomto článku pripravili dvojvetové hororové príbehy, ktoré vo vás zanechajú nepríjemný pocit aj napriek tomu, že sú veľmi krátke.

Týmto článkom taktiež zakončujeme týždenný halloweenský špeciál, ktorý si celý môžete pozrieť aj na tomto odkaze, pričom veríme a dúfame, že sa vám páčil. Dnešný Halloween vám ale spríjemníme ešte jednou aktivitou, a to týmito desiatimi mátožnými historkami. A, samozrejme, prajeme vám (ne)pekné čítanie a nezabudnite dnes niekoho vystrašiť!

1. Zlé rozhodnutie

Nemôžem sa hýbať, dýchať, rozprávať alebo počúvať a je tu celý čas hrozná tma. Keby som vedel, že to tu bude také osamelé, radšej by som sa dal spopolniť.

2. Problémy s deťmi

Zobudil som sa na zvuk detského monitora, z ktorého vychádzal hlas, utišujúci moje prvorodené dieťa. Keď som zmenil polohu, moje rameno zavadilo o moju manželku, ktorá spala hneď vedľa mňa.

3. Dcéra

Moja dcéra v strede noci neprestávala plakať a kričať. Navštívil som jej hrob a poprosil ju, aby prestala, no nepomohlo to.

4. Starostlivý manžel

Konečne som našiel pre svoju manželke obličku, ktorú potrebovala. Trvalo mi totiž večnosť nájsť všetkých, ktorým darovala svoje orgány po nehode.

5. Milovník zvierat

Vďaka tomu, že som vyrastal so psami a mačkami, som si zvykol na zvuky škrabania počas toho, ako som spal. Teraz, keď žijem sám, je to oveľa viac znepokojujúce.

6. Prekvapenie

Po dlhom dni v práci som sa vrátil domov a videl som, ako má moja priateľka v náruči naše dieťa. Neviem, čo bolo viac strašidelnejšie – vidieť moju mŕtvu priateľku v náručí s našim mŕtvonarodeným dieťaťom alebo vedieť, že sa niekto vlámal do môjho bytu a položil ich tam.

7. Spoločnosť

Daj naspäť zrkadlá. Chýba nám pozeranie sa na teba.

8. Móda

Tento módny kúsok akoby so mnou rástol tým viac, čím dlhšie ho nosím. Ona má proste takú úžasnú pokožku.

9. Pohreb

Ísť na jeho pohreb bolo vážne strašidelné. Mohlo to byť tými neustálymi tlmenými nárekmi, ktoré som počul, alebo obavami, že si niekto všimne špinu na mojich rukách.

10. Operácia

Po zúfalom snažení sa pohnúť s ktoroukoľvek časťou svojho paralyzovaného tela, aby ešte pred prvým zárezom doktorom oznámil, že je pri vedomí, mu odľahlo, keď si jedna sestrička všimla jeho zreničky, rozširujúce sa od jasného svetla. Nahla sa blízko k nemu a zašepkala tak, že ho to pošteklilo na uchu: „Myslíš si, že nevieme, že si hore?”

Čo hovoríte na tieto dvojvetové príbehy? Vystrašili vás? Či, práve naopak, neboli ani trochu strašidelné? Podeľte sa so svojim názormi s nami dole v komentároch a užívajte si Halloween!

Zdroj: boredpanda.com, mashable.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -