Predstaviteľka Daenerys Emilia Clarke odmieta sledovať Rod draka! Aký má na to dôvod?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najčítanejšie za 7 dní

Emilia Clarke a Rod draka

Britská herečka Emilia Clarke sa preslávila vďaka postave Daenerys Targaryen z legendárneho seriálu Hra o tróny. Jej postava patrila medzi tie najobľúbenejšie a to až do záverečných častí 8. série. Aj samotná herečka, rovnako ako mnohí diváci mala problém s tým, ako tento seriál skončil. Jej postava sa totiž transformovala z kladnej na totálne zápornú. Samozrejme už predtým urobila Daenerys veci, za ktoré by ju jej fanúšikovia nechválili. No vypáliť celé mesto, to už bolo maximum. Preto ju Jon Snow napokon len veľmi neochotne zavraždil, priamo pred trónom, po ktorom Daenerys tak túžila. Teraz však nastáva otázka, čo Emilia Clarke a Rod draka?

Emilia Clarke a Rod draka
Zdroj: businessinsider.com

Seriálu sa vyhýba

Napriek tomu, že sa britská herečka známa aj z filmov ako sú Last Christmas či Predtým, ako som ťa spoznala preslávila vďaka GoT, nemá len skvelé spomienky na tento seriál. Spočiatku mala veľké problémy, hlavne s nahými scénami, ktorých mala skutočne dosť. Pre mladú a začínajúcu herečku to určite nebolo jednoduché. To však nie je ten dôvod, prečo sa predstaviteľka Daenerys odmietla pozerať na udalosti, ktoré sa stali pred seriálom Hra o tróny.

Emilia Clarke
Zdroj: winteriscoming.net/

V skutočnosti si herečka o seriáli Rod draka myslí, že je to čudné. Možno nie samotný seriál ako taký, ale jeho sledovanie: „Je to čudné, je to proste divné. Je to akoby ma niekto pozval na stretnutie zo školy po niekoľkých rokoch, pričom ja sama som do tej triedy nechodila. Skrátka sa tomu snažím vyhýbať.“

Je jasné, že Emilia Clarke síce vďačí producentom za možno najslávnejšiu rolu jej života, no už sa skrátka neobracia za minulosťou. V jej kariére sa jej darí veľmi dobre, v romantických komédiách sa rozhodne našla a diváci si ju nesmierne chvália. Seriál Rod draka skrátka nie je pre každého, aj keď má veľmi dobre recenzie.

Zdroj: thethings.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -