Štúdio Epic Games ruší svoje hry! Dočkáme sa aj konca Fortnite?

Nenechajte si ujsť

Štúdio Epic Games, ktoré vytvorilo napríklad najznámejšiu Battle Royale hru Fortnite, končí s tromi hrami. Je teda možné, že ukončí aj ďalší vývoj Fortnite alebo tento koniec znamená iba vynaloženie väčšej námahy o rast tejto hry?

Koniec trilógie Infinity Blade

Trilógia Infinity Blade je tu s nami už od roku 2010. Žala úspechy jeden za druhým a weby hry z tejto série prirovnávali k najlepším svojho druhu. Ak neviete o akej hre hovorím, ste zrejme majiteľom Android telefónu. Táto séria je totiž to exkluzívna hra pre Apple iOS. Jedná sa o RPG hru na iPhone, kde so svojím hrdinom, ktorý má meč, bojujeme proti ostatným príšerám. Ide o klasický boj v aréne a naším cieľom je postupne sa dostávať k ťažším súperom. Hra má taktiež aj menší príbeh.

Infinity Blade
Zdroj: ign.com

Znamená to úplný koniec?

To, či sa séria bude obnovovať v krajšom plášti nevieme, avšak Epic Games nám prezradilo, že určite zmienku o tejto hre ešte uvidíme. A to na miestach, na ktorých to nebudeme čakať. Žeby prišiel reborn tejto hry aj na PC alebo na nejakú konzolu? Alebo uvidíme túto sériu aj vo Fortnite?

Infinity Blade
Zdroj: macrumors.com

Infinity Blade vo Fortnite?

Ani táto možnosť nie je vylúčená. Ide najme o to, že pod oznamom, že trilógia končí sa neobvykle nachádzal trailer na novú sezónu vo Fortnite. Okrem toho v siedmej sezóne hry Fortnite sa objavujú meče. Je to len náhoda alebo naozaj príde niečo veľké?

Hrali ste trilógiu Infinity Blade? Myslíte si, že má šancu ukázať sa aj vo Fortnite? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -