Zendaya v (nielen) tenisovom milostnom trojuholníku, to sľubuje trailer na Challengers

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Challengers

Prichádza prvý trailer na film Challengers, ktorý režisér popisuje ako romantickú športovú komédiu. Je ním Luca Guadagnino, od ktorého prišiel aj hit Daj mi tvoje meno. Navyše bude poriadne horúcim, keďže okrem tenisu ukazuje aj milostný trojuholník, pri ktorom Zendaya zamotá hlavy hneď dvom chlapom.

Herečka si zahrá postavu menom Tashi Duncan. Okrem toho, že laškuje na strednej s dvomi spolužiakmi, je považovaná za budúcu tenisovú hviezdu. Zranenie jej však tieto plány preruší a posúvame sa o roky neskôr, keď aj za ňu hrá jej vtedajší manžel, Art. Hrá ho Mike Faist známy z muzikálu West Side Story.

Tenisový milostný trojuholník

Po sérii neúspechov sa ho Tashi rozhodne poslať na turnaj Challenger. Pre hráčov tohto športu ide v podstate o najnižšiu ligu. Lenže, aj táto situácia prichádza s istým háčikom. Rovnakej udalosti sa zúčastňuje aj Patrick, niekdajší súper v láske a Tashin ex. Jeho si zahrá Josh O’Connor, ktorého môžeme poznať pre stvárnenie mladého súčasného britského kráľa Karola III. v seriáli Koruna.

Nastáva tak nielen veľké súperenie, automaticky s nim prichádza aj dráma. Trojica je tak opäť pohromade, s čím prichádzajú staré rivality, ale rovnako aj (ne)zabudnuté vášne z tínedžerských rokov. Nastáva tak otázka, ako dokážu riešiť svoje problémy.

zendaya challengers
Zdroj: ign.com

Staré rivality aj vášne

Režisér prezradil, že Zendaya pri príprave na film podstúpila intenzívny tréning. Tri mesiace hrala so známym koučom Bradom Gilbertom. Ten navyše slúži ako konzultant pre tento film. Scenár k nemu napísal Justin Kuritzkes, ktorého môžeme poznať ako autora krátkeho filmu Boy Leroy. Autor sa po práci na filme Bones and All spojil aj s Trentom Reznerom a Atticusom Rossom, ktorí pre film skladajú soundtrack.

Producentkou filmu je Amy Pascal, ktorá manažovala herečku aj vo filme Spider-Man: Bez domova. Tentoraz však prichádza pod hlavičkou spoločnosti MGM. Kým si teda Zendayu pozrieme v druhej časti Duny, môžeme ju vidieť v sexy športovom filme už od 15. septembra.

Zaujal vás trailer na Challengers? Čo hovoríte na myšlienku milostného trojuholníku na pozadí tenisového turnaja? Tiež cítite, ako to medzi jednotlivými postavami vrie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -