Scenár k filmu Doctor Doom bol dopísaný! Projekt však stále môže zapadnúť do zatratenia…

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Doctor Doom

Podľa nedávnych správ štúdia 20th Century Fox je scenár k nadchádzajúcemu filmu Doctor Doom takmer hotový! Bohužiaľ, tešiť sa ešte nemusíme. Ako dobre vieme, Disney sa pred nejakým časom začal zaujímať práve o Fox a tento projekt si pravdepodobne nájde nový domov. To by znamenalo, že by sme ho uvideli o „niečo máloneskôr, ako bolo plánované.

zdroj: movieweb.com

Takmer pred rokom nám scenárista Noe Hawley (Legion, Fargo) oznámil, že bol požiadaný, aby sa ujal tohto potencionálneho projektu. Aj napriek tomu, že je táto komiksová postava brilantným charakterom, na striebornom plátne mať úspech nemusí. Podľa scenáristu by sa film ocitol na zozname politických thrillerov, kde by bola hlavná postava ešte kráľom Latverie. Takéto niečo znie zaujímavo, ale určite to nebude pre každého.

V jednom s rozhovorov nám Hawley odhalil, že štúdio si jeho scenár prečítalo a takáto bola podľa jeho slov ich reakcia:

„Napísal som skriptá, ktoré sa mi naozaj páčili. A páčili sa aj štúdiu, za čo som nesmierne rád. Teraz len potrebujeme trochu viac času na prácu.“

Zapadne projekt Doctor Doom prachom?

Cez všetko pozitívne, stále existuje aj takáto možnosť. Celá práca môže vyjsť na zmar, pretože Fox už viac nebude samostatnou spoločnosťou. V momentálnej dobe sa totižto posudzuje a analyzuje každý jeden majetok štúdia Fox. Kým predaj Foxu neprejde, je naozaj márne myslieť do budúcnosti.

doctor doom
Zdroj: wallpaperscave.com

Podľa slov samotného scenáristu, znepokojenie ohľadom budúcnosti v ňom stále pretrváva. Zatiaľ čo ostatné X-Men projekty sú už bezpečne schválené, Doctor Doom sa na takomto zozname nachádzať nemusí.

„Viem, že existuje aj určitá neistota, pretože Disney čoskoro začne ovládať všetkých X-Menov. Myslím, že moja neistota je na mieste.“

Doctor Doom by mohol byť úžasným filmom, no to sa dozvieme až postupom času. Uvidíme, ako sa rozhodne kupujúce štúdio.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -