Ben Foster a Elle Fanning hviezdia v debutovom traileri na drámu Galveston!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte začiatkom decembra minulého roku sme vám písali o pripravovanej kriminálnej dráme Galveston s výborným hereckým obsadením. S príchodom debutového traileru však zisťujeme, že to vyzerá ešte lepšie! Pozeráme sa na ďalšiu oscarovú drámu? Réžiu má na starosti francúzska herečka Mélanie Laurent, ktorá doposiaľ režírovala iba francúzske snímky. Jej tvár však môžeme poznať z filmov ako Nehanební bastardi, Enemy alebo Podfukári.

Drsný dej filmu je zasadený do mesta Galveston v americkom Texase. Príbeh bude na plátna prenesený z rovnakomennej novely, o ktorú sa postaral Nic Pizzolatto, ktorý už má na konte tituly ako True Detective alebo film Sedem Statočných. Snímka je tak vo veľmi šikovných rukách.

Film Galveston
Zdroj: hollywoodreporter.com

Film Galveston debutuje s prvým trailerom!

Na túto dychberúcu jazdu texaskou krajinou sa s nami vyberie aj hviezdne herecké obsadenie. V hlavnej úlohe si zahrá skúsený herec Ben Foster, ktorého môžete poznať napríklad z drámy Hell or High Water, štyrikrát nominovanej na Oscara. Jeho vedľajšiu úlohu si zahrá krásna Elle Fanning (Neon Demon, Super 8, Maleficent), ktorú doplní aj Lili Reinhart zo seriálu Riverdale.

Príbeh sa točí okolo Roya (Ben Foster), ktorý je vymáhačom dlhov a občasným zabijakom z New Orleans. Teraz však pred smrťou uteká on, pretože po ňom ide jeho úžernícky šéf. Na cestu do texaského Galvestonu sa tak vydá aj s prostitútkou, ktorú stvárni Elle Fanning. Postava herečky Lili Reinhart ide taktiež po Royovi, avšak z dôvodu odhaľovania jej minulosti.

Film zažil svoj debut na tohtoročných festivaloch SXSW Festival a Toronto International Film Festival. Do kín sa však dostane až na jeseň tohto roku a je otázne, či ho zaradia do ponuky aj u nás. Produkciu má na starosti Tyler Davidson (Take Shelter s Jessicou Chastain) s jeho produkčnou firmou Low Spark Film. Herecké obsadenie doplnia mená ako Beau Bridges (Masters Of Sex), María Valverde (Exodus: Bohovia a králi), Adepero Oduye (The Dinner), a Robert Aramayo (Game of Thrones).

Film Galveston
Zdroj: imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -