7. séria Game of Thrones sa blíži! Prvý trailer nám vraví, že to bude opäť epické!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Prvé promo na 7. sériu Game of Thrones vyzerá naozaj skvostne!

Júl. Júl je mesiac, ktorý nám toho prinesie naozaj veľa. Napríklad Spider-mana. Alebo War of the Planet of the Apes. Alebo 7. sériu Game of Thrones. Presne tak. Celosvetový fenomén, Game of Thrones, k nám dorazí už 16. júla. No a všetci fanúšikovia tohto seriálu sa majú na čo tešiť.

Prvé promo na 7. sériu Game of Thrones, ktoré nám ukazuje Jona, Cersei a Daenerys, je rovnako našľapané, ako doteraz každé promo! Každým dňom sa vďaka nim len viac a viac tešíme z dňa, keď si seriál odbije svoju celosvetovú premiéru. Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na slovenského herca Vladimíra Furdíka, ktorý v seriáli hrá postavu Night Kinga. Aj toho sme mohli na malý okamih vidieť v tomto prome. Prečo dali tomuto traileru názov Long Walk, tak na to už prídete hneď teraz, keď ho spustíte.

https://www.youtube.com/watch?v=JxWfvtnHtS0

Je trošku ironické, že zima príde v lete, no každopádne to nijak neuberá na vážnosti seriálu a na jeho dopade, ktorý bude mať na celej Zemi. My veríme, že 7. séria Game of Thrones bude  minimálne tak dobrá ako 6. Síce sa to zdá ako nemožné tvrdenie, no pamätajte, Game of Thrones už dokázal veľa nemožných vecí! Dúfame, že sa Vám toto promo páčilo, a že ste z príchodu 7. série rovnako natešení, ako my!

Sledujete tento seriál? Čo vravíte na trailer? Vaše názory nám píšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -