Game of Thrones ako príčina psychických problémov pre predstaviteľa Jona Snowa

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Koniec seriálu Game of Thrones bol pre nás – fanúšikov – veľkou udalosťou. Nedokážeme si preto ani predstaviť, ako to ovplyvnilo tvorcov a hercov, ktorí týmto príbehom žili. Zatiaľ čo my si pozrieme jednu hodinovú časť a povieme si „to bolo super!,“ oni na nej deň čo deň pracovali aj dva mesiace. Je teda jasné, že akékoľvek zmeny v seriáli, obzvlášť jeho koniec, mali poriadne silný dopad na hercov a tvorcov, vrátane Kita Haringtona (Jon Snow).

Game of Thrones ako príčina psychických problémov

Portál Page Six oznámil, že herec Kit Harington, ktorý v Game of Thrones stvárňoval Jona Snowa/Aegona Targaryena, sa musí psychicky zotavovať. Ešte pred vysielaním záverečnej časti sa Brit obrátil na profesionálnu pomoc a odišiel do súkromnej liečebne.

Tam sa podľa všetkého vysporadúva s problémami ohľadom stresu a konzumácie alkoholu. 32-ročný Harington je tam teda už takmer mesiac. Hlavným činiteľom je podľa všetkého príchod konca Game of Thrones, ktorý naňho mal naozaj veľký dopad. Uvedomil si, že toto je koniec. Koniec niečoho, na čom dlhé roky tak tvrdo pracovali. Prišiel moment, kedy nevedel, čo bude nasledovať,“ povedal anonymný zdroj.

zaujímavé fakty o game of thrones
Zdroj: standard.co.uk

Hercov publicista tieto správy osobne nevyvracia, tvrdí však, že jeho odchod do liečebne je len časom na odpočinok. „Kit sa rozhodol využiť túto pauzu v programe ako príležitosť na trávenie času vo wellness centre, aby popracoval na nejakých osobných problémoch, bolo verejnosti povedané.

Seriál mú podľa vlastných slov začal spôsobovať problémy postupom času, keď sa jeho postava stávala čoraz dôležitejšou. Konkrétne herec rozpráva o 5. sérii a napínavom období, kedy sa čakalo, či sa Jon Snow vráti ku životu. „…ten tlak na vás je sku*vene desivý.“

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kitovi Haringtonovi prajeme všetko len to dobré a dúfame, že sa čoskoro dá dokopy. Už teraz sa tešíme na jeho nadchádzajúce projekty!

Zdroj: hypebeast.com, pagesix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -