OdporúčameOsobnosti

Game of Thrones ako príčina psychických problémov pre predstaviteľa Jona Snowa

Koniec seriálu Game of Thrones bol pre nás – fanúšikov – veľkou udalosťou. Nedokážeme si preto ani predstaviť, ako to ovplyvnilo tvorcov a hercov, ktorí týmto príbehom žili. Zatiaľ čo my si pozrieme jednu hodinovú časť a povieme si “to bolo super!,” oni na nej deň čo deň pracovali aj dva mesiace. Je teda jasné, že akékoľvek zmeny v seriáli, obzvlášť jeho koniec, mali poriadne silný dopad na hercov a tvorcov, vrátane Kita Haringtona (Jon Snow).

Game of Thrones ako príčina psychických problémov

Portál Page Six oznámil, že herec Kit Harington, ktorý v Game of Thrones stvárňoval Jona Snowa/Aegona Targaryena, sa musí psychicky zotavovať. Ešte pred vysielaním záverečnej časti sa Brit obrátil na profesionálnu pomoc a odišiel do súkromnej liečebne.

Tam sa podľa všetkého vysporadúva s problémami ohľadom stresu a konzumácie alkoholu. 32-ročný Harington je tam teda už takmer mesiac. Hlavným činiteľom je podľa všetkého príchod konca Game of Thrones, ktorý naňho mal naozaj veľký dopad. Uvedomil si, že toto je koniec. Koniec niečoho, na čom dlhé roky tak tvrdo pracovali. Prišiel moment, kedy nevedel, čo bude nasledovať,” povedal anonymný zdroj.

zaujímavé fakty o game of thrones

Zdroj: standard.co.uk

Hercov publicista tieto správy osobne nevyvracia, tvrdí však, že jeho odchod do liečebne je len časom na odpočinok. “Kit sa rozhodol využiť túto pauzu v programe ako príležitosť na trávenie času vo wellness centre, aby popracoval na nejakých osobných problémoch, bolo verejnosti povedané.

Seriál mú podľa vlastných slov začal spôsobovať problémy postupom času, keď sa jeho postava stávala čoraz dôležitejšou. Konkrétne herec rozpráva o 5. sérii a napínavom období, kedy sa čakalo, či sa Jon Snow vráti ku životu. “…ten tlak na vás je sku*vene desivý.”

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kitovi Haringtonovi prajeme všetko len to dobré a dúfame, že sa čoskoro dá dokopy. Už teraz sa tešíme na jeho nadchádzajúce projekty!

Zdroj: hypebeast.com, pagesix.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Toto je kompletný kalendár filmových premiér, ktoré ešte uvidíme v roku 2020

  FilmyOdporúčame

  Celé MCU sa posúva; Disney ohlasuje nové dátumy vydania ich filmov

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 legendárnych filmových klasík na Netflixe z 90. rokov

  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Pridaj komentár