Ako si zahrať Gears 5, Blair Witch a stovky ďalších hier na PC len za 1 €?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pre všetkých hráčov konzolových a počítačových hier existuje výhodná služba, o ktorej ste možno nepočuli. Nesie názov Xbox Game Pass a stojí za ňou spoločnosť Microsoft. Služba bola bližšie predstavená na tohtoročnej konferencii E3, kde sme sa dozvedeli, že okrem konzoly Xbox One je dostupná aj na PC.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Služba obsahuje stovky hier z knižnice Xbox a dokonca v nej nájdete aj najnovšie tituly. Aktuálne sú jej súčasťou populárne hry ako Forza Horizon 4, Gears of War 4, Sea of Thieves, Metro Exodus, Kingdom Come: Deliverance, Rise of the Tomb Raider, Crackdown 3 či úplná novinka Blair Witch. A toto je len zlomok z titulov, ktoré na Xbox Game Pass nájdete.

Xbox Game Pass
Zdroj: xbox.com

Gears 5 či Blair Witch len za 1 €?

Tým najväčším lákadlom je aktuálne hra Gears 5, teda pokračovanie ich legendárnej série Gears of War. Oficiálny dátum vydania pre širokú verejnosť je v deň vydania tohto článku, teda 9. septembra. A áno, s Xbox Game Pass si môžete zahrať aj túto hru. Najvýhodnejšia ponuka pre počítačových hráčov je Xbox Game Pass pre PC (Beta).

Pôvodne sa za úvodný mesiac platilo 3,99 €, no teraz cena sklesla na krásne 1,00 €. Jeden celý mesiac tak môžete hrať Gears 5 a stovky ďalších hier iba za jedno euro. Potom sa cena služby vyšplhá na 12,99 € mesačne, no predplatné si môžete kedykoľvek zrušiť.

K dispozícii je aj tzv. Xbox Game Pass Ultimate, ktorý stojí 2 € na prvé dva mesiace. Jeho súčasťou je okrem PC verzie aj Xbox Game Pass pre konzolu a zároveň Xbox Live Gold, ktorý potrebujete pre hranie online hier na konzole Xbox One. S touto verziou dostanete prístup k Gears 5 Ultimate Edition, ktorú sa dalo hrať 4 dni pred oficiálnym vydaním hry.

Gears 5
Zdroj: gears5.com

Jej súčasťou je balík Ultimate Edition Character Pack a 30 dní v režime Boost. Pokiaľ si zakúpite klasický Game Pass pre PC, tak máte prístup ku štandardnej verzii hry Gears 5. Posledná možnosť vyhovie čisto konzolovým hráčom, keďže existuje aj Xbox Game Pass len pre konzoly.

Ako si teda kúpiť Xbox Game Pass pre PC za 1 € alebo Xbox Game Pass Ultimate za 2 €? Stačí mať v počítači nainštalovanú najnovšiu verziu operačného systému Windows 10 a mať stiahnutú aplikáciu Xbox (Beta). Pre viac informácií stačí kliknúť na tento odkaz.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, vyskúšate si najnovšie hry ako Gears 5 alebo Blair Witch len za 1 € na prvý mesiac?

Zdroj: xbox.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -