Omrzel vás Fortnite a chcete hrať niečo podobné? Skúste týchto 5 hier!

Nenechajte si ujsť

Hry ako Fortnite

Fortnite, jedna z najúspešnejších hier posledného obdobia, si fanúšikov hier ako získava, tak aj stráca. Po čase väčšinu ľudí táto hra omrzí. Ak však chcete skúsiť podobné tituly, máme pre vás zoznam. Toto sú totiž hry ako Fortnite.

Apex Legends

Apex je momentálne jeden z najnovších a najpopulárnejších Battle Royale titulov. Spustený bol len vo februári tohto roku. Apex Legends pochádza od tvorcov ďalšej populárnej, no už staršej strieľačky, Titanfall. Hra je založená na tímoch, nemôžeme totiž hrať ako sólo ani duo, ako pri väčšine BR hier. Tu to ide len v trojici.

Hra je poňatá vedecko-fantastickým štýlom a zaujímavou grafikou, čo mnoho ľudí očarí. Apex Legends je zadarmo a momentálne začal aj veľký boj proti cheatrom, takisto ako aj populárny Overwatch.

Hry ako Fortnite
Zdroj: xbox.com

Playerunknown’s Battlegrounds

PUBG momentálne patrí spolu s Fortnite a Apex Legends do trojice najhranejších Battle Royale hier. Je robená na úplne iný štýl ako dva spomenuté tituly. Vývojárom z Bluehole išlo najmä o čo najreálnejší boj, aj keď im to, samozrejme, nie vždy vyšlo.

Hru si môžeme zakúpiť na Steame za 29,99 €, ale dá sa stiahnuť aj na mobil. Už čoskoro prichádza nová sezóna, ktorá bude obsahovať kopu nových vymožeností. Ak chcete motiváciu na hranie tejto hry, tak v PUBG sú aj turnaje, kde sa dajú vyhrať slušné peniaze.

Hry ako Fortnite
Zdroj: variety.com

CS:GO Danger Zone

Hru Counter-Strike zrejme nemusím predstavovať. Je to tak veľká klasika ako GTA alebo Mafia, pozná ju každý, aj ten, kto nehráva videohry. Avšak, málokto vie, že hra má aj svoj Battle Royale mód. Ten bol pridaný len pred pár mesiacmi a je úplne odlišný ako ostatné. Hrá sa tam s vecami priamo z hry a mapa je oveľa menšia ako pri iných tituloch.

Taktiež je na serveri menej ľudí a hra je kratšia, čo viacero ľuďom môže vyhovovať. Popravde, osobne mi to však príde tak, že tento herný mód nie je dotiahnutý úplne dokonca. Avšak, za vyskúšanie stojí, veď predsa CS:GO je tiež už Free To Play hrou. Stiahnuť si ju môžeme tak ako PUBG, cez Steam.

Battle Royale
Zdroj: counter-strike.net

Call of Duty: Blackout

Call of Duty je známa vojenská hra, ktorá sa preteká s Battlefieldom (Battlefield tiež obsahuje BR) o miesto jednotky v svojom obore. Avšak, nie je to klasická Battle Royale hra. S tým prišli až po rozruchu s Fortnite, H1Z1 a PUBG. Ich nový mód sa volá Blackout, a ak sa bavíme o tom, ako je hra reálna, tak je to zlatý stred medzi Fortnite a PUBG.

Battle Royale
Zdroj: forbes.com

Minecraft Hunger Games

Možno ste sa nad týmto výberom pobavili, no treba uznať, že Hunger Games je jedna z prvých hier, ktorá začala dosahovať formu Battle Royale žánru.

Väčšina z nás si Minecraft fázou prešla a ani si neuvedomovala, že pri hraní Hunger Games hrá Battle Royale. Tento mód je zrejme ideálny najmä pre mladšie ročníky, no aj starší si pri hraní Hunger Games užijú pár nostalgických chvíľ.

Battle Royale
Zdroj: slashgear.com

Hrali ste už niektoré z titulov z nášho zoznamu? Pokiaľ áno, ktorý sa vám páčil najviac?

Zdroj: rockpapershotgun.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -