Kratos a Odin vo finálnom súboji. Oficiálny trailer k hre God of War Ragnarök rozpútal koniec sveta

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

PlayStation Showcase bol aj tentokrát plný exkluzívnych noviniek a hráči konzolových hier sa dočkali viacerých prekvapení. Jedným z nich je jednoznačne oficiálny trailer k hre God of War Ragnarök, ktorá sa bude od svojich predchodcov líšiť vo všetkých smeroch.

Trailer ponúka pohľad na hrateľnosť, kinematiku a nechýba ani niekoľko zábavných momentov, ktoré v zapätí vystrieda napínavá akcia. Kratos opäť rozpúta peklo vo veľkom štýle a takéto mystické dobrodružstvo naprieč severskou mytológiou by si určite nemal prehliadnuť. Oficiálny dátum vydania hry nepoznáme, ale dočkať by sme sa jej mali niekedy v roku 2022 na konzolách PlayStation 4 a PlayStation 5.

Oficiálny trailer k hre God of War Ragnarök:

Začiatkom najnovšej ukážky ťa tmavou jaskyňou prevedie Kratos s pohľadom na tajomnú postavu s rohmi. Kratosov syn Atreus má už 20 rokov, takže aj s týmto mladíkom zažijeme oveľa viac interakcií, ako tomu bolo v predošlej hre. Nasleduje kinematika a znepokojujúce odhalenie toho, čo príde – Ragnarök, finálny boj s Odinom za účelom zabrániť koncu celého sveta.

Aby mohol Kratos tento epický súboj vyhrať, musí cestovať a získavať oporu od iných Bohov. Naverbovať sa mu podarí napríklad božského bojovníka Tyra, ktorý mu pomôže v porazení Odina. Atreus sa medzitým vydáva na vlastnú cestu sebapoznania, kde zúfalo hľadá odpovede na to, kým v skutočnosti je.

Pre tých, ktorým menej záleží na príbehu a viac si užívajú herné mechaniky, ani v tomto smere vývojár nesklamal. Vidieť množstvo brutálnych bojov, ktoré sprevádza nádherný vizuál. Tešiť sa môžeš na nové techniky s Blades of Chaos, ako aj na veľa iných plošných útokov so štítom či sekerou. Je sa na čo tešiť, hra vyzerá naozaj luxusne, ale na viac podrobností si ešte musíme počkať. Nový gameplay trailer by mohol doraziť počas jesene.

Páčil sa ti oficiálny trailer k hre God of War Ragnarök? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -