Geniálne pokračovanie v 2024. Sci-fi seriál Halo má trailer a dátum premiéry

Nenechajte si ujsť

Halo sa vracia s 2. sériou

Budúci rok bude k fanúšikov sci-fi zábavy nesmierne štedrý. Iba včera sme dostali vôbec prvý trailer na adaptáciu obľúbenej hry Fallout, teraz sa nám pripomína štúdio Paramount so svojou sériou Halo. Tá v rámci služby Paramount+ (u nás dostupná ako SkyShowtime) štartovala v marci minulého roka a zaznamenala obrovský divácky úspech.

S kvalitami to síce nebolo ružové a tvorcovia sa rozhodli od hernej predlohy v mnohých smeroch odkloniť, aj napriek tomu prvá séria Halo doručila vcelku uspokojivú dávku akčnej sci-fi zábavy. Príbeh neohrozeného Master Chefa bude po výbušnom závere poslednej série už čoskoro pokračovať. Posledný šampión ľudského pokolenia bude opäť rozhodujúcim jazýčkom na miske váh v boji proti mimozemskej rase Covenantov.

trailer halo
Paramount

Príde nečakane skoro

Paramount aktuálne odhalil dátum premiéry druhej série, ktorá je stanovená na 8. februára budúceho roka. Seriál bude u nás dostupný exkluzívne na SkyShowtime a spoločne s odhaleným dátumom vydania sme dostali aj prvý trailer. Ten ukazuje vojnu ľudstva proti Covenantom, ukazuje návrat starých známych postáv a odhaľuje tiež najmocnejšiu mimozemskú superzbraň Halo.

Master Chief John-117 vedie svoj tím elitných Spartanov proti mimozemskej hrozbe známej ako Covenant. Po šokujúcich udalostiach na odľahlej planéte John nemôže zbaviť pocitu, že vojna sa významne zmení, a riskuje všetko, aby dokázal to, čomu nikto iný neverí – že Covenant sa chystá zaútočiť na najväčšiu ľudskú pevnosť. Na pokraji skazy sa John vydáva na cestu nájsť kľúč k spáse ľudstva alebo jeho zániku – Halo, píše o deji druhej série štúdio Paramount.

Z prvej série sa vracajú všetci preživší, vrátane Pabla Schreibera ako Master Chiefa, dezertéra Sorena v podaní herca Bokeema Woodbina či Nataschy McElhone alias Dr. Catherine Halsey. K najvýraznejším hereckým posilám v novej sérii bude patriť Joseph Morgan, ktorý stvárni postavu Jamesa Ackersona, ambiciózneho spravodajského operatíva, ktorý sa vypracoval v radoch spravodajskej služby. Pridá sa aj herečka Cristina Rodlo, ktorá sa objaví ako Talia Perez, desiatnička špecializujúca sa na lingvistiku, ktorá je súčasťou  UNSC.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -