Sandru Bullock či Emiliu Clarke by ste nespoznali! Takto vyzerali slávni herci vo svojich prvých filmoch

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Stať sa slávnym hercom trvá niekoľko rokov. A väčšinou táto cesta vedie cez menšie úlohy vo filmoch až k tej, ktorá je pre herca či herečku prelomová. Pre Sandru Bullock to bola Nebezpečná rýchlosť. Pre Emiliu Clarke zase Hra o tróny. Lenže už predtým sa aj tieto herečky ocitli pred kamerami, avšak v nie tak slávnych projektoch. Samozrejme, že niektoré hviezdy sa dokážu presláviť už pri svojom debute, no zvyčajne sa to nestáva.

A keďže tieto ich menej známe filmy zo začiatkov ich kariéry takmer nikto nevidel, my vám ukážeme, ako v nich vyzerali. A verte tomu, že by ste ich len tak nespoznali. Takto totiž vyzerali slávni herci vo svojich prvých filmoch!

1. Sandra Bullock

herci a ich výzor
Zdroj: adme.media

Prvá rola herečky Sandry Bullock bola v bezvýznamnom filme Hangmen z roku 1987. Zahrala si v ňom postavu menom Lisa Edwards. Tento film má na portáli IMDb hodnotenie mizerných 2,8/10.

2. Emilia Clarke

herci a ich výzor
Zdroj: adme.media

Hviezda zo seriálu Hra o tróny sa dočkala prvého filmu v roku 2010. Nešlo však o nič prelomové, aj keď názov Trias útočí tomu napovedá. Emilia Clarke si zahrala postavu menom Savannah, no ani jej charizma tomuto braku nepomohla. Na IMDb má tento Trias iba hodnotenie iba 3,1/10.

3. Jeremy Renner

herci a ich výzor
Zdroj: adme.media

Hviezda zo série MCU, známy hlavne ako Hawkeye, sa prvýkrát objavil pred kamerou v roku 1995. A to vo filme Výlet maturantov do Washingtonu. Jeremy si zahral postavu menom Mark, prezývaný „Dags“. Táto komédia na tom nie je až tak zle. Na IMDb má hodnotenie 5,6/10.

4. Jennifer Hudson

herci a ich výzor
Zdroj: adme.media

Jennifer Hudson sa preslávila vďaka filmu Dreamgirls, vďaka ktorému získala aj Oscara. Svoj prvý debut si však odbila v roku 2003 a to dabingom. Zaspievala si totiž v Disneyovke Hercules z roku 2003. A takto vyzerala práve v tom roku.

5. Zoe Kravitz

herci a ich výzor
Zdroj: adme.media

Ako vidíte, hviezda filmu Batman vyzerala vždy úžasne. Takáto krásna a zároveň sexi bola v jej debutovom filme Iba na objednávku z roku 2007. Zahrala si po boku Abigail Breslin, Aarona Eckharta či Catherine Zeta-Jones. Film má na IMDb celkom pekné hodnotenie a to 6,3/10.

6. Colin Firth

herci a ich výzor
Zdroj: adme.media

Napriek tomu, že je Colin Firth filmovou hviezdou, do povedomia divákov sa dostal vďaka seriálu Lifestories: Families in crisis. V ňom si zahral postavu Tommyho Judda. Seriál prebiehal od roku 1992 do roku 1996. A okrem Colina Firtha si v ňom zahral aj Ben Affleck.

7. Amy Adams

debut
Zdroj: adme.media

Amy Adams si v začiatkoch svojej kariéry zahrala rovno vo filme slávneho Stevena Spielberga. A po boku Leonarda DiCapria, Toma Hanksa či Martina Sheena! Reč je o filme Chyť ma ak to dokážeš z roku 2002. Ešte predtým si však zahrala taktiež vo hviezdne obsadenom filme s názvom Krása na zabitie z roku 1999. Amy si zahrala postavu Leslie Miller.

8. Rose Byrne

debut
Zdroj: adme.media

Rose Byrne, ktorá si zahrala vo filmoch ako Dámska jazda či Insidious, si svoj debut odbila vo filme Dallas Doll. Šarmantná kráska si zahrala postavu menom Rastus Sommers. Samozrejme šlo o menšiu postavu a divákov najviac zaujala hlavne jej krása, no napriek tomu to bol z jej strany dobrý krok. Hlavne ak sa pozrieme na jej súčasnú kariéru.

9. Elizabeth Banks

debut
Zdroj: adme.media

Elizabeth Banks je známa hlavne vďaka sérii Hry o život. Samozrejme to nebola prvá herecká úloha v jej kariére. Tou pre ňu bola postava Elizabeth Casey v televíznom trileri Vráťte mi dcéru z roku 2006. V ňom si zahrala napríklad aj s Diane Keaton.

10. Joseph Gordon-Levitt

debut
Zdroj: adme.media

Joseph Gordon-Levitt začal so svojou hereckou kariérou už v ranom detstve. A to boku hviezd ako sú Brad Pitt či Johnny Depp. Konkrétne vo filme A rieka tečie z roku 1992. Samozrejme v tom čase sme mená ako Brad Pitt či Johnny príliš nepoznali.

11. Anne Hathaway

debut
Zdroj: adme.media

Väčšina z vás vie, že prvá rola oscarovej herečky Anne Hathaway bola práve postava Mii Thermopolisovej z filmu Denník princeznej. Vďaka tejto kultovej komédii sa preslávila natoľko, že si zahrala v Skrotenej hore, v Bedároch a v ďalšej kultovej komédii Diabol nosí Pradu!

12. Zac Efron

debut
Zdroj: adme.media

Ešte pred tým, ako sa z neho stala hviezda z High School Musical, si Zac Efron zahral postavu Camerona Balea zo seriálu Summerland. Tento seriál sa dočkal len jednej série, no zdá sa, že kariéru mladého herca to posunulo na iný level.

13. Anna Kendrick

debut
Zdroj: adme.media

Sladká Anna Kendrick sa preslávila vďaka sérii Ladíme. A podobný štýl mal aj jej debutový film s názvom Letný tábor z roku 2003. V ňom si zahrala postavu menom Fritzi Wagner.

14. Kaley Cuoco

debut
Zdroj: adme.media

Možno si myslíte, že svoj debut si táto krásna blondínka odbila v seriáli Osem jednoduchých pravidiel, ale mýlite sa. Ešte pred tým si totiž zahrala v neskorších sériách kultového seriálu Čarodejnice. Takže to bol jej debut? Nie! Penny z TBBT totiž debutovala v televíznom filme s názvom Pohyblivý piesok. V ňom si zahrala postavu Connie.

15. Courteney Cox

debut
Zdroj: adme.media

Pre Courteney Cox nebola postava Monicy Gellerovej debutová. Už dávno predtým si totiž svoj debut odbila v seriálu As The Worlds Turn. Šlo o klasickú telenovelu a Courteney si zahrala len v jednej jedinej epizóde.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -