Policajt na dôchodku vyšetruje zmiznutie partie tínedžerov v ukážke na nový horor The Empty Man

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aktuálna celosvetová pandémia koronavírusu určite nejde ruka v ruke s vydávaním nových filmov. Je si toho vedomé asi každé filmové štúdio, ktoré svoje tituly presunulo na budúci rok, niektoré až na rok 2022 a iné stratili svoj dátum vydania úplne. No a potom je tu štúdio 20th Century Studios, ktoré sa chce očividne jedného filmu zbaviť čo najskôr.

Reč je o novom horore The Empty Man, ktorý dostal oficiálny trailer a do kín príde už… o týždeň? Naozaj je tomu tak, premiéra je naplánovaná na 23. október 2020. Nevieme síce do akých kín chce prísť, keďže Spojené štáty zatvorili takmer všetky kinosály, no budiš.

Trailer na horor The Empty Man

Kiná sú už zatvorené dokonca aj na Slovensku a v Česku, takže my si budeme musieť počkať na digitálne vydanie. A to by malo prísť čo najskôr, v opačnom prípade si film nezarobí ani na výplatné pásky. Jedná sa síce o nízkorozpočtový horor, ktorý by horibilné zárobky nemal ani mimo pandémie, no takto je vopred pochovaný už pred premiérou.

Podobný osud čakal aj film Noví mutanti, ktorý doplatil na odkúpenie 20th Century Fox štúdiom Disney. To sa ho chcelo zbaviť čo najskôr a tiež ho dali do kín počas aktuálnej situácie vo svete. Horor The Empty Man dokonca ani nie je ašpirantom na vydania na streamovacej službe Disney+, pretože má ďaleko od obsahu pre rodiny s deťmi.

The Empty Man
Zdroj: collider.com

Čo sa týka filmu samotného, jedná sa o adaptáciu komiksovej série napísanej Cullenom Bunnom a ilustrovanej Vanesou R. Del Rey. Séria začala vychádzať v roku 2014 pod krídlami vydavateľstva Boom! Studios. Príbeh sa zameria na policajta na dôchodku (James Badge Dale), ktorý vyšetruje zmiznutie partie tínedžerov.

Ich mysteriózne zmiznutie má na svedomí mestská legenda v malom stredozápadnom mestečku. V hlavnej úlohe sa ukáže James Badge Dale (Iron Man 3), ktorému budú sekundovať napríklad Stephen Root (Barry) a Joel Courtney (Super 8). O réžiu a scenár sa postaral David Prior.

Aký čas dávate hororu The Empty Man pred tým, než sa ukáže v digitálnej podobe alebo na fyzických nosičoch?

Zdroj: collider.com, slashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -