Hra The Last of Us Part II konečne pozná svoj dátum vydania a edície

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hru Cyberpunk 2077 čaká budúci rok naozaj veľký konkurent. Po dlhých rokoch čakania totiž konečne prichádza hra The Last of Us Part II od vývojárskeho štúdia Naughty Dog (Uncharted, Crash Bandicoot). Včera, 24. septembra, sa o 22:00 konal PlayStation stream State of Play. Spoločnosť si stručnými vysielaniami nahrádza neúčasť na veľkých herných konferenciách, ako napríklad E3 2019. Čerešničkou na torte včerajšieho vysielania bola samozrejme hra The Last of Us 2, ktorá sa ukázala s novým trailerom.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Ten samozrejme odhalil dlho očakávaný dátum vydania – 21. február 2020. S podobným dátumom sa však počítalo, keďže aj tento rok vyšlo veľa AAA hier práve koncom februára. Sony zároveň odhalilo, že originálna hra bude v októbri zadarmo dostupná pre všetkých predplatiteľov PlayStation Plus.

Hra The Last of Us 2 pozná svoje edície

Nový trailer nám ukázal napríklad scény na koni, nové hrôzostrašné monštrá či dokonca milovaného Joela. Tentokrát sa do hlavnej úlohy dostane Ellie, ktorá je v pokračovaní o niečo staršia. Na PlayStation blogu sme sa po vysielaní dočkali predstavenia hneď piatich edícií hry. Tešiť sa môžeme na štandardnú edíciu ($59.99), špeciálnu edíciu ($79.99), digitálnu deluxe edíciu ($69.99), zberateľskú edíciu ($169.99) a Ellie edíciu ($229.99).

Zberateľská edícia hry obsahuje 12” figúrku Ellie, reálnu repliku jej náramku, špeciálny SteelBook obal, 48-stranový art book od vydavateľstva Dark Horse, set šiestich odznakov, litografický plagát a set piatich nálepiek. Aby toho nebolo málo, dostanete aj digitálny obsah v podobe dynamickej témy na PS4, set šiestich PSN avatarov, digitálny soundtrack a digitálnu verziu art booku.

Ešte zaujímavejšia je Ellie edícia, v ktorej nájdete všetko zo zberateľskej edície plus ruksak, nášivku a vinylovú platňu so soundtrackom. Obsah všetkých ostatných edícií nájdete na vyššie priložených obrázkoch.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, tiež si beriete koncom februára budúceho roka dovolenku? Pokiaľ vtedy nenájdete na našom webe žiaden nový obsah, tak sa prosím nehnevajte!

Zdroj: theverge.com, blog.us.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -