OFFOstatné

IKEA vydala návod k tomu, ako si z ich produktu vytvoriť “Game of Thrones” plášť, ktorý herci naozaj nosia!

Ako všetci dobre vieme, byť členom Night’s Watch v Game of Thrones nieje až taká sranda. Neustále vám hrozí nebezpečenstvo a smrť rukami divokých alebo White Walkerov. Nemôžete si užiť so ženou, alebo splodiť potomka. V jednom kuse je vám zima a pokiaľ máte hliadku hore na stene, môžete byť radi že vám nemrzne sopel. Je tu však ohľadom ich roboty jedna vec, ktorú by ste určite chceli. Členovia Nočnej Hliadky vlastnia naozaj cool plášte, a aby ste jeden taký dostali, nemusíte ani vysloviť prísahu pred starými, alebo novými bohmi. Jediné čo potrebujete, je zájsť do IKEA.

Fotka z najnovšieho dielu Game of Thrones

Fotka z najnovšieho dielu Game of Thrones; Zdroj: popsugar.com

Verte či nie, tvrdí chlapi z Night’s Watch nosia po celý čas na svojich chrbtoch SKOLD koberček z IKEA za 50€. Túto pravdu odhalila najvyššia kostýmová dizajnérka Game of Thrones, Michele Clapton, minutý rok pri rozhovore s Getty Museum v LA.

“Tie plášte sú popravde koberce z IKEA.” Povedala. “Berieme všetko čo môžme; postriháme ich, oholíme ich a potom pridáme silné kožené popruhy. Chcem aby tie kostýmy diváci priam cítili.”

Pokiaľ by ste si chceli jeden taký zaobstarať, máte šancu. Ako sme všetci zistili už pri “bitke” IKEA vs Balenciaga, IKEA má naozaj výborný zmysel pre humor. Ich odpoveďou na tento fakt je totižto ich typický návod, podľa ktorého si takýto plášť môžete vytvoriť. Scrollujte teda dole a rozhodujte sa rýchlo, pretože Zima sa blíži!

IKEA vydala ich ikonický návod, tentokrát na výrobu plášťu

Game of Thrones

Zdroj: boredpanda.com

Jednoducho si vystrihnete hlavu do ich 50€ koberca SKOLD

Game of Thrones

Zdroj: boredpanda.com

Nasaďte si ho na ramená

Game of Thrones

Zdroj: boredpanda.com

A budete pripravený chrániť Westeros s lookom Jona Snowa!

Game of Thrones

Zdroj: boredpanda.com

Jednoduché, však?

Game of Thrones

Zdroj: boredpanda.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFF

  TOP 5 tipov, ako sa vyrovnať s prvými zombíkmi v meste Wuhan a čo robiť keď prídu na Slovensko

  OFF

  Recept na strúhaný tvarohový koláč - Doprajte si sladkú odmenu

  OFF

  12 zaujímavostí o zvieratách, ktoré ste určite nevedeli

  OFF

  Pozrite si univerzitný propagačný fanfilm na motívy Avengers: Endgame a Captain Marvel

  Pridaj komentár