Justice League je vraj nepozerateľná a musela zmeniť koniec! Má to najnovší DCEU film spočítané?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Silná kritika na Justice League sa valí ešte len počas natáčania!

Film ešte ani nie je hotový, a už sa naň valí vlna kriticizmu. Nedali vydýchnuť Zackovi Snyderovi, teraz nedávajú vydýchnuť zase Jossovi Whedonovi. Ten sa k filmu pridal pred pár mesiacmi, keďže Zack Snyder musel projekt nečakane opustiť. Vyzerá to ale tak, že čo sa najprv zdalo ako iba dokončovanie projektu, je teraz v podstate takmer kompletnou prerábkou. Podľa prvých slov bol film vraj „nepozerateľný“.

Joss Whedon má na starosti všetky pretáčky a konečný strih, no a vraj bude jeho prítomnosť vo filme cítiť. Najnovšie správy nám hlásia, že za posledných pár mesiacov sa toho vo filme zmenilo veľmi veľa, vrátane konca. Dokonca sa o ňom zúčastnení na projekte rozrozprávali. Podľa ich slov bol pôvodný koniec špinavý a slúžil iba ako cliffhanger na Justice League 2, ktorá vraj vďaka tomuto mala byť iba Darkseid vs Justice League. Všetko by už ale malo byť vystrihnuté, a film by sa mal ukončiť ako jeden celok. Neviem ako vy, no prítomnosť Jossa Whedona tu je skutočne cítiť, a podľa mňa to je naozaj dobre!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=g_6yBZKj-eo]

Prečo? Recenzie na Batman vs Superman kritizovali najmä to, že sa doň tvorcovia snažili vopchať čo najviac. Trojhodinový zostrih filmu je preto oveľa lepšie hodnotený, keďže sa na určité aspekty dostalo viac času. Ďalšia vec, rýchle nadviazanie na boj proti najväčšiemu DC záporákovi Darkseidovi by malo prísť oveľa oveľa neskôr, keďže Justice League bude iba piatym filmom v sérii. Konkurencii Marvel to trvalo takmer 10 rokov, a zatiaľ sa to vypláca. Vyzerá to teda tak, že Joss Whedon vie čo robí, no a ja jeho kombináciu so Snyderom začínam mať naozaj rád. Snyder sa pravdepodobne postaral o fajn príbeh s krásnym vizuálom, no Whedon nám ho poskladá tak, aby nenudil a nevravel príliš veľa. Ak je toto všetko teda pravda, slová o nepozerateľnom filme budú čoskoro preč!

Tešíte sa na Justice League? Ste radi, že sa Joss Whedon pustil do dokončovania výroby? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -