Indiana Jones 5 konečne ožíva a natáčanie by sa malo začať v roku 2020!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vyzerá to tak, že sme sa nakoniec dočkali! Pripravovaný film Indiana Jones 5 sa chystá zahájiť svoju výrobu budúci rok v apríli. V najnovšom rozhovore to potvrdil herec Harrison Ford. Podľa jeho slov si verejnosť myslela, že natáčanie začne už o týždeň, a tak nám táto herecká legenda otvorila oči a všetko dala na tú správnu mieru.

indiana jones 5 natáčanie
Zdroj: linkedin.com

No okrem tejto novinky nebola zatiaľ potvrdená žiadna ďalšia informácia. Podľa starších noviniek sa malo natáčanie oficiálne začať ešte minulý mesiac, no očividne sa v projekte udiali ďalšie komplikácie. 77-ročný herec sa teda v kostýme svojej kultovej postavy ocitne ešte posledný krát a nebudeme si klamať, nikoho iného si v tejto úlohe si zatiaľ predstaviť nevieme.

Čo bude po filme Indiana Jones 5?

Filmové dobrodružstvo Indiana Jones 5 je oficiálne naplánované zasiahnuť kiná v júli 2021, takže aktualizovaný dátum výroby začína dávať zmysel. Disney vyhlásilo, že film je na tej správnej ceste a pravdepodobne sa čaká na inú legendu. Režisér Steven Spielberg v súčastnosti usilovne pracuje na svojom remakeu West Side Story, ktorý zažije svoju premiéru koncom roka 2020.

Indiana Jones 5 opäť posúva svoj dátum premiéry!
Zdroj: pinterest.com

Dočkáme sa pokračovaniam alebo sa všetko skončí? Podľa slov Harrisona Forda by jeho postavu nemal dostať nikto. Ak sa herec rozhodne ukončiť svoju dlhoročnú púť, postava Indiana Jonesa by mala umrieť. Dočkať by sme sa toho mohli teoreticky v najnovšom filme…

No v tomto smere majú herec a Disney rozličné názory, a štúdio už pravdepodobne pripravuje remake. Pripomína nám to situáciu s filmom Solo: A Star Wars Story, pri ktorom však aspoň legendárny herec vyjadroval nadšenie voči mladíkovi, ktorý „prebral“ jeho postavu. Obsadenie mladého herca ale nemusí byť vždy úspechom a niekedy to môže znamenať rýchlu záhubu pre celú filmovú sériu.

Zdroj: projectcasting.com

Ako som už spomínal vyššie, ďalšie podrobnosti zatiaľ nie sú k dispozícii a momentálne nás teší jediný fakt, a to že by sme sa mohli v pripravovanom filme dočkať pravdepodobne poslednej spolupráce medzi Harrisonom Fordom a Stevenom Spielbergom. Po sérii oneskorení to nakoniec vyzerá tak, že sa všetko pohlo a my sa môžeme tešiť na nové akčné dobrodružstvo Indiana Jonesa.

Zvládne to podľa vás 77-ročný herec tak ako v minulosti? Alebo sa máme pripraviť na slabý fyzický výkon, na ktorého konci sa s postavou rozlúčime? Vaše predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -