Toto nikto nečakal! Ako Harrison Ford reaguje na novinku Solo: A Star Wars Story?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Konečne je to tu! Aj do našich kín sa dostáva očakávaný film Solo: A Star Wars Story, v ktorom je centrom pozornosti Han Solo. Mladého obľúbenca z legendárnej vesmírnej ságy po prvýkrát stvárnil niekto iný. Táto úloha nakoniec pripadla hercovi menom Alden Ehrenreich, ktorý si v novinke samozrejme strihol hlavnú úlohu. Ako sa na to však pozerá Harrison Ford, hlavný predstaviteľ tejto ikonickej postavy? V skratke musím úprimne uznať, že nás šokoval!

Han a Chewie opäť spolu v ďalšom filme; Zdroj: starwars.com
Han a Chewie opäť spolu v ďalšom filme; Zdroj: starwars.com

Fordova reakcia na film Solo: A Star Wars Story

Harrison Ford si už novinku taktiež stihol pozrieť. A to dokonca dvakrát. Aj keď sa legendárny herec rozhodol nezúčastniť slávnostnej premiéry filmu, to ešte neznamená, že ju nevidel. Tak však neznela naša otázka. Omnoho viac nás totižto zaujíma, čo si herec, ktorý Hana Sola na filmové plátno priniesol už dekády dozadu, o novinke myslí. Z jeho neprívetivej minulosti voči novým Star Wars by človek čakal, že odpoveď je jednoznačná. Ako sa ale ukazuje, Solo: A Star Wars Story sa Fordovi celkom dosť páči!

Režisér Ron Howard potvrdil, že Harrison Ford novinku videl už dvakrát a absolútne ju žerie. Portálu Variety povedal špecificky toto:

„Nikdy predtým som nezažil, že by Harrison bol z niečoho tak šťastný. Tentokrát ale bol totálne nadšený. Povedal, že Alden trafil klinec po hlavičke a spravil si z toho niečo vlastné.“

Zdroj: lititzrecords.com

Byť v koži mladého herca Aldena Ehrenreicha muselo byť veľmi ťažké. Predstaviť úlohu, ktorú sme si po dlhé roky spájali len s jedným menom, by nezvládol ktokoľvek. Všetci si už ale teraz môžeme vydýchnuť, keďže absolútne súhlasíme s Harrisonom Fordom. Alden bol jednoducho perfektný! To, ako sa k samotnej úlohe staval, nám herec opísal týmito vetami:

„Podobne ako v životopisnom filme, hlavné je, že chvíľu po začatí sa celkom zreteľne vložíte do príbehu a začnú vás zaujímať všetky tie postavy, čo je tá najdôležitejšia vec. Práca je to rovnaká, ako pri akomkoľvek inom filme: treba zaistiť, že scéna funguje a postavu musíte ukázať ako skutočného človeka.“

Vystrelí Han prvý? Scenárista filmu Solo prezradil, či v novom filme opravil Lucasovu chybu!
Zdroj: hdqwalls.com

Myslím si, že pre tvorcov filmu Solo: A Star Wars Story neexistuje väčšia pocta ako fakt, že sám Harrison Ford je z neho nadšený! Ako sa v úlohe titulného hrdinu páčil Alden Ehrenreich vám?

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -