Avengers: Infinity War vstupuje do miliardového klubu po rekordných 11 dňoch!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Avengers: Infinity War vstupuje do miliardového klubu!

Takto sa rodí nový šampión. Naozaj tu asi nemá zmysel nič komentovať. Každý z nás čakal, že keď tento film príde tak vo veľkom. 10 rokov budovania Marvel Cinematic Universe skutočne vyvrcholilo v ich 19-tom filme a diváci to vedia. Každý to chce vidieť čím najskôr čo znamená len rapídne tržby. V tomto prípade ide o naozaj rekordné, keďže okrem najväčšieho otváraku v dejinách (USA aj svet) Infinity War dokázalo zboriť ďalší veľký rekord.

To, že Avengers: Infinity War sa dostane na miliardovú métu bolo asi jasné už od prvého zverejneného traileru. Ale takto rýchlo? Avengers: Infinity War skutočne dokázalo nemožné a na svoje konto si pripísalo miliardu dolárov (1,164,106,540) už za prvých 11 dní! Porazilo teda Star Wars: The Force Awakens, ktoré to stihlo za 12 dní. Avengers a teda celý svet Marvelu je teda oficiálne po dnešku na rovnako veľkej úrovni ako tento ikonický vesmír a to je prosím pekne úspech, aký sa už asi nikdy nezopakuje.

Plagát od štúdia Lucasfilm, ktorý gratuluje Infinity War, keď sa im podarilo poraziť ich stanovený rekord za najväčší otvárak v histórii
Takto štúdio Lucasfilm zagratulovalo Infinity War pri dosiahnutí nového rekordu počas otváracieho týždňa; Zdroj: facebook.com

Kam až sa dostanú?

Urobiť z Marvelu takú mocnú značku vďaka svojím filmom, to je neuveriteľné. Čo toto celé znamená pre ich priebeh? Nuž, myslím, že je jasné, že sa dostanú do top štvorky najzarábajúcejších filmov v histórii. Či si trúfnu na samotného Avatara uvidíme, keďže ten bol úspešný vďaka 3D a ani raz napríklad nefiguroval na nejakých rekordných miestach. Infinity War sa však bude najprv musieť dostať cez 2 miliardy, ktoré ale podľa nás padnú tiež veľmi rýchlo.

Film sa totižto ešte stále neotvoril v Číne, odkiaľ prichádzajú najväčšie zárobky. Ak sú teda aj fanúšikovia z Číny takí natešení na tento film, príde odtiaľ naozaj veľká finančná bomba, ktorá nám prezradí predbežný výsledok toho, ako vysoko bude tento počin vlastne siahať. My nemáme slov a radšej ani nechceme vedieť, koľko ľudí si vlastne o rok zaplatí za Avengers 4. Jedno je však jasné, Disney sa stáva najzárobkovejším štúdiom v histórii a Marvel je odteraz rovnako veľkou značkou ako Star Wars.

Čo hovoríte na toto rýchle číslo? Očakávali ste niečo podobné? Kam až sa podľa vás Infinity War dostane v tabuľke najzárobkovejších filmov histórie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -