Zoznámte sa s novým Jokerom! Prvé fotky Joaquina Phoenixa z natáčania sú na svete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Joker na prvých fotkách v podaní Joaquina Phoenixa!

Film Joker je v danom momente jeden z najrýchlejšie rozvíjajúcich sa projektov v Hollywoode. Len pred niekoľkými mesiacmi sa oznámil a teraz tu už sledujeme prvé fotky hlavného herca na natáčaní. Takýto postup sa teda v dnešných časoch moc nevidí a už vôbec nie pri novej komiksovke. Tvorcovia nám však už dávno sľubovali, že toto nebude klasická komiksovka ale skôr normálny temný film, ktorý je zhodou okolností adaptovaný podľa komiksovej novely.

Najznámejší záporák Batmana sa teda konečne predstavuje na prvých fotkách a to s hereckou tvárou Joaquina Phoenixa. Už pár dní nám internet oznamoval, že Phoenix si kvôli tejto roli prešiel veľkou stratou váhy a na prvých fotkách to môžeme jasne vidieť. Štúdio si teda očividne bolo vedomé toho, že sa fotky z pľacu dostanú na verejnosť skôr či neskôr a tak spolu s bulvárom Justjared, ktorý sa o fotky postaral, režisér Todd Phillips zverejnil aj prvú oficiálnu fotku hlavného „hrdinu“ prostredníctvom Instagramu. Aby nás však potešil ešte viac, prezradil nám aj Jokerove civilné meno!

Arthur

Joker sa teda v tomto filme bude volať Arthur. Nejde o tradičné meno z komiksovej predlohy. Tam ich mal totižto trochu viac. Medzi posledné patrí napríklad Jack Napier, kedy ho tak nazvali spisovatelia komiksu Batman: White Knight. Je teda zaujímavé vidieť, že filmoví tvorcovia to už pri mene berú po svojom. To nám však len potvrdzuje fakt, že pôjde o naozaj originálnu komiksovku.

Joker teda bude prvým DC filmom za posledné roky, ktorý sa nebude odohrávať v ich začatom spojenom vesmíre DCEU (po novom Worlds of DC). Pôjde o čisto samostatný film, ktorý iba rozpovedá svoj komiksový príbeh. Podľa posledných informácií zatiaľ netušíme, či sa dočkáme aj nejakej verzie Batmana, každopádne do filmu bol pred pár týždňami avizovaný Thomas Wayne. O čom to celé bude sa však asi dozvieme až 4. októbra 2019, kedy má film naplánovanú oficiálnu premiéru.

View this post on Instagram

Arthur.

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips1) on

Čo hovoríte na prvé fotky Jokera? Ste spokojní s výzorom Joaquina Phoenixa? Ste radi, že jeho Joker nebude patriť do začatého superhrdinského vesmíru? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: justjared.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -