Po filmoch Uteč a My prichádza režisér Jordan Peele s ďalším hororom, ktorý spoznal svoj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisér Jordan Peele si pre všetkých filmových nadšencov pripravil nový horor, ktorému už filmové štúdio Universal vybralo dátum vydania. Vidieť by sme ho mali presne 22. júna 2022. O projekte nám toho zatiaľ veľa prezradeného nebolo, ale už teraz sa nevieme dočkať, čo vytiahne Peele z rukáva tentokrát.

Universal označil novinku za „hororovú udalosť roka“ a preto sa neočakáva, že by išlo len o remake filmu People Under the Stairs, o ktorom sa šeptá už dlhšiu dobu. Namiesto toho sa môžeme pripraviť na niečo špeciálne, ako tomu bolo aj pri posledných originálnych hororových hitoch Uteč alebo My.

Jordan Peele Us horor
Zdroj: universalstudios.com

Jordan Peele pripravuje ďalší napätý horor

Ak sa vrátime do blízkej minulosti, nadaný tvorca už dostal za svoj filmový výtvor Oscara. Stalo sa tak pri horore Uteč (2017), za ktorý si odniesol ocenenie v kategórii najlepší pôvodný scenár. Neskôr sa mu ušla aj nominácia za najlepší film ako jednému z producentov filmu BlacKkKlansman od režiséra Spike Leeho.

Takýto famózny štart na seba nenechal dlho čakať a len o rok neskôr sme sa od Peeleho dočkali druhého režisérskeho počinu My, ktorý si celosvetovo zarobil 255 miliónov dolárov (rovnaký zárobok ako pri Uteč).

Už teraz niet pochýb, že nadchádzajúci horor môže opäť kriticky zabodovať na vysokých priečkach, avšak na skutočnosť si počkáme do roku 2022.

Jordan Peele
Zdroj: fandango.com

Najbližšie sa Peele podieľal na filme Candyman

Ešte pred tým, ako si budeme môcť vychutnať Peeleov tretí režisérsky skvost, pripravte sa na návrat ikonickej hororovej postavy menom Candyman. Film nesie rovnaký názov ako jeho hlavný strašidelný protagonista a Peele sa v projekte objavil v pozícii producenta. Premiéra je naplánovaná na rok 2021.

Príbeh je zameraný na manželský pár, ktorý sa nasťahuje do veľmi divného susedstva. Muž, umelec, začne byť posadnutý históriou Candymana a vytvorí si s ním nezvyčajné puto. Fotí miesta, ktoré sú v jeho príbehu významné, maľuje strašidelné zjavenia a dokonca má o ňom aj výstavu. No to nie je zďaleka všetko a preto odporúčame pozrieť prvý oficiálny trailer, ktorý v sebe skrýva veľa nechutností.

Čo hovoríte na nový horor, ktorý zrežíruje Jordan Peele? Prezradí nám štúdio Universal už čoskoro ďalšie informácie? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -