Kazma nám v novej One Man Show odhaľuje pravdu o kauze s Leošom Marešom a jeho Ferrari!

Nenechajte si ujsť

Nová One Man Show

Od Kazmu sme zvyknutí na extrémne vtipné videá zo série s názvom One Man Show, kde si strieľa z celého národa! Avšak dnešný diel bol úplne iný a ako to u neho býva zvykom, opäť každého zaskočil. Čo sa teda naozaj stalo s Ferrari Leoša Mareša?

nová One Man Show
Zdroj: topstar.noviny.sk

Bola celá kauza s Marešom podvod?

Určite vám táto otázka napadla ako prvá a musím vám povedať, že nie. Leoš od začiatku do konca o ničom nevedel a myslel si, že o svoje Ferrari prišiel. Avšak poďme od začiatku. Pred pár mesiacmi vypukla kauza, v ktorej sa Leoš stavil o svoje Ferrari, kde si nemal mesiac sadnúť do iného auta ako do trabantu. Ak ho niekto uvidí vo inom aute, tak dotyčnému dá svoje Ferrari. Kazma to zobral po svojom a zohral dopravnú nehodu, v ktorej herci Leoša Mareša presvedčili, že ide o život, a prinútili ho cúvnuť autom, ktoré „zakliesnilo“ človeka. Mareš autom cúvol a to ho stálo jeho Ferrari. Celý príbeh si pozrite tu.

Veľa nenávisti sa vyplatilo!

Samozrejme po tomto kroku sa spustila vlna nenávisti na Kazmu, čo mu dopomohlo k tomu, aby sa viac spropagoval – a nie len seba. V celej One Man Show išlo o dobrú vec. Ak ste z Českej republiky, určite ste si všimli reklamu na 1/10, čo to však znamená? Podľa prieskumu len jeden človek z desiatich zastaví pri dopravnej nehode a to sa snaží Kazma napraviť. Musíme uznať, že Kazma dokáže spraviť neuveriteľnú reklamu, keďže o tomto sa dozvedelo už celé Česko aj Slovensko.

View this post on Instagram

Catch me if you can. #ONEMANSHOW

A post shared by Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch) on

Kazma v tom nie je sám!

Na konci dielu sme uvideli novú pesničku, ktorá má taktiež viac poukázať na zastavovanie pri dopravných nehodách, v ktorej sa ukázalo mnoho populárnych spevákov ako Ewa Farna, Lucie Bílá alebo Majk Spirit.

Veľa ľudí sa sťažuje! Prečo?

Mnoho ľudí vyjadrilo nesúhlas s týmto dielom, najmä preto, že nejde o klasické Kazmove videá. Predsa len, nová One Man Show nie je zrovna zábavná, ale zato poučná a trochu aj emocionálna. Určite ukazuje dobrý smer pre mladých ľudí, a týmto dielom si Kazma získal moje sympatie. Ak sa chcete dozvedieť viac o zastavovaní pri nehodách, kliknite sem, a ak si chcete pozrieť novú časť One Man Show, ktorá naozaj stojí za to, kliknite sem.

Videli ste tento nový diel? Ak áno, čo si o ňom myslíte? Chýbajú vám tie zábavné diely, alebo si myslíte, že je dobré poukázať aj na dôležitejšie veci? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -