Kto vo filme Avengers 4 porazí Thanosa? Pozrite sa, prečo by to mohol byť práve Thor!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Porazí Thanosa sám Thor?

Mega film Avengers: Infinity War už má dnes každý filmový fanúšik pekne na svojej poličke. My si bohužiaľ ešte chvíľku budeme musieť počkať, keďže u nás na DVD vychádza až v septembri. Avšak vzhľadom na to, že mnohí fanúšikovia už majú film vo svojich rukách, všetci môžu začať špekulovať do najmenšieho detailu. Zaujímavé teda bolo poukázanie jedného fanúšika na to, že Thorova nová zbraň Stormbreaker je silnejšia, ako sme si mysleli.

V tretej tretine je totižto scéna, kde si Thanos prichádza do Wakandy po posledný kameň, ten Visionov. Jeho cestu sa mu snažili skrížiť všetci hrdinovia, avšak nikto neuspel tak, ako Thor. Ten prišiel až ako posledný, no spôsobil najviac škody. Thanos už vtedy mal všetkých 6 kameňov a práve s týmito všetkými šiestimi zaútočil na Thora. Jemu však stačilo iba hodiť novou zbraňou Stormbreaker, ktorú sila všetkých kameňov vôbec ani nespomalila.

Po tomto teda môžeme jasne usúdiť, že práve Thor je skutočne najsilnejší Avenger, ešte k tomu aj s najsilnejšou zbraňou. Určite sme teda zvedaví, či bude v pokračovaní práve táto zbraň ešte dôležitá. Každopádne, určite je jediná, ktorá sa dokáže postaviť moci kameňov. Bude teda zaujímavé sledovať, ako si s ňou Thanos vo filme Avengers 4 poradí.

V komiksoch totižto Stormbreaker vôbec nie je taká, ako vo filme. Filmová verzia skôr pripomína Thorovu komiksovú zbraň Jarnbjorn, ktorá bola pre neho ako boha hromu ukovaná ako ultimátna. Tá dokonca dokázala zabíjať aj nebeské bytosti. Padne teda Thanos práve rukou Thora? Napraví si Odinson svoje meno, keďže bitku s Thanosom prehral dvakrát? To sa dozvieme už v máji 2019.

Thor vo filme Avengers: Infinity War
Zdroj: twitter.com

Čo vravíte na Thora ako najsilnejšieho Avengera? Myslíte si, že práve jeho Stormbreaker bude to posledné, čo Thanos v živote uvidí? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -