Texaský masaker motorovou pílou sa konečne dočká pokračovania. Leatherface príde do kín už tento Halloween!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po dlhom čakaní sme sa konečne dozvedeli, že pokračovanie filmu Texaský masaker motorovou pílou si zamieri do kín už tento rok v októbri.  Ako inak, táto hororová lahôdka sa objaví na Halloween!

Aj tohto ročný Halloween prinesie kvalitnú dávku napätia a strachu! Zdroj: vergecampus.com

Túto novinku nám na svojom Twitter účte oznánila producentka Christa Campbellová. Fanúšikovia sa už niekoľko mesiacov pýtali, kedy sa konečne objaví film, ktorý nesie názov Leatherface. Nakoľko sa projekt začal pred tromi rokmi, čakanie sa pretiahlo na veľmi dlhý čas. Teraz je však všetko inak a producentka to napísala jasne: „Všetkým našim fanúšikom: Film bude vydaný v októbri!

Načo sa môžeme tešiť? 

Leatherface bude pokračovaním pôvodného masakru z Texasu. Avšak tento krát nám porozpráva príbeh o dospievaní slávneho mäsového vraha, ktorý utiekol z psychiatrickej liečebne, spolu s tromi ďalšími pacientmi. Cestou na slobodu unesú aj mladú zdravotnú sestru a vezmú ju na „milé“ dobrodružstvo. Po celý ten čas im bude na chrbát dýchať zákon v podobe človeka, ktorý chce vykonať pomstu a dostať ich tam, kde patria. A práve v tomto okamihu sa z obyčajného mladíka stáva Leatherface. Tragédia, ktorá sa stane, mu navždy zničí myseľ a premení ho na monštrum.

Je pravdepodobné, že mnohí z vás sa budú tešiť na tento hororový zážitok, ktorý sa po prvý krát ukáže na striebornom plátne. Nemali by sme sa však tešiť predčasne. Otázkou je, prečo film stále len odpočíva na poličke? Ako je dobré známe, takýto žáner môže vždy filmovým štúdiám pomôcť. Hlavným dôvodom je malý rozpočet, ktorý často krát môže prekvapiť v celkovom príjme. Ďalej si treba uvedomiť, že sa nám poprvýkrát odhalí skutočné detstvo mäsového vraha. Čo ak to skazí celú atmosféru? Pretože práve tá tajomnosť robí tento charakter efektívnym a desivým zároveň.

leatherface film
Koľko masiek pribudne do zbierky tento krát? Zdroj: youtube.com

Spoločnosť Millennium zatiaľ neurčilo presný dátum vypustenia filmu do kín. Režisérmi sú Alexandre Bustilo a Julien Maury, ktorí pracovali zo scenára od Sethu M. Sherwooda. Obsadenie zahŕňa hercov ako Lili Taylor, Stephen Dorff, Nicole Andrews, Sam Strike, Sam Coleman, Julian Kostov, Ian Fisher, James Bloor a Vanessa Grasse. Herci nie príliš známi, ale prekvapiť určite môžu. Ako to celé dopadne sa možno dozvieme už čoskoro v prvom traileri. Ten by sa podľa všetkého mal objaviť v priebehu budúcich týždňov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah