Leonardo DiCaprio prezradil, ktorú slávnu osobnosť by chcel stvárniť vo filme! Viete, o koho ide?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Leonardo DiCaprio prezradil, v ktorom skutočnom príbehu by si chcel zahrať!

Ak ste si všimli, posledný rok nikto o Leonardovi DiCapriovi ani nevedel. Tak veľmi sme chceli, aby toho oscara získal, až si musel urobiť dvojročnú dovolenku. Tá však bude asi čoskoro končiť, keďže sa začína šepkať už o niekoľkých projektoch s Leonardom DiCapriom. No a predstavte si, oba majú niečo spoločné s komiksami. Bohužiaľ, Leo by si chcel vyslovene zahrať iba jednu postavu.

O jednej už určite viete. Celý internet bol zaplavený správami, že si Leo možno zahrá Jokera v samostatnom filme, produkovaným Martinom Scorsesem. Informácia je pomerne reálna, keďže Scorsese a Dicaprio sú takmer neodľúčiteľná dvojica. Práve dnes sme sa však dozvedeli, že Leo má zálusk na inú rolu, ktorá spadá pod konkurenčné štúdio. Nie, nechce si zahrať žiadnych superhrdinov, naopak, zaujíma ho rola ich tvorcu. Leo totižto povedal osobne komiksovej legende Stanovi Leeovi, že by si ho veľmi rád zahral v jeho biografickej snímke.

Legendárny tvorca najznámejších superhrdinov, Stan lee
Legendárny tvorca najznámejších superhrdinov, Stan Lee; Zdroj: screengeek.net

DiCaprio ako legendárny tvorca komiksových hrdinov!

Túto informáciu nám prezradil samotný Stan. Ten mu na to samozrejme odvetil svojim typickým humorom. „Nie som si istý, či si na takú rolu dosť pekný“. Takáto informácia teda potešila hneď niekoľko fanúšikov. O tom, že sa chystá film o Stanovi vieme už nejakú dobu, no vidieť v ňom DiCapria, to by bola skvelá novinka. Pre Lea by to mohla byť ďalšia výborná skúsenosť s hraním takto legendárneho človeka, no a pre Marvel fanúšikov zase skvelá pocta v podobe perfektného herca. Samozrejme, Leo si role vyberá sám, sme teda zvedaví, ku ktorej sa nakloní skôr. Naši starší čitatelia si dokonca môžu pamätať, že Leo si mal zahrať ešte pôvodného Spider-Mana v réžii Jamesa Camerona. Je teda dobre vedieť, že Marvel ho ešte stále láka. Na záver prikladáme fan-art od jedného fanúšika, v ktorom vidíme, ako by mohol Leo potenciálne vyzerať ako Lee! Musíme uznať, tento film by sme si ujsť nenechali!

Čo vravíte na Lea ako legendárneho Stana Leeho? Chceli by sto ho vidieť v tejto roli, alebo ho radšej poslali ku konkurenčnému Jokerovi? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -