Kedy spustí Disney natáčanie live-action Levieho Kráľa?

Nenechajte si ujsť

S filmovými adaptáciami od Disney sa poslednou dobou akosi roztrhlo vrece. Nie, že by to vadilo, práve naopak. Snáď jediné filmové štúdio, ktoré pochopilo, že s novými rozprávkami to je ťažké a originálnych nápadov je čo raz menej. Nejdú tak nasilu tlačiť na pílu a prinášať do kín stále nové rozprávky, s trápnym humorom a pretrblietkovaným príbehom. Veď načo aj keď tie staršie, klasiky, majú na dosah ruky a krásne ich môžu recyklovať. Príkladom je aj film, ktorý práve beží v kinách a je ním Kráska a Zviera. Tá je pekným príkladom toho, že aj niečo znovuzrodené môže zožať slávu a lámať rekordy. Alebo za tým stojí krásna Emma Watson?

leví kráľ
Zdroj: collider.com

Každopádne, technika pokročila a pozerať sa na CGI efekty, teda tie kvalitné, je pastvou pre oči. Akoby svet nekonečných možností ožil pred vašimi očami. A v pripravovanom Levom Kráľovi ich bude musieť byť viac ako dosť. Predsa len, je troška ťažšie naučiť zvieracie kráľovstvo rozprávať a hýbať sa ako potrebujete. Live-action Levieho Kráľa je tak možno trocha riskantné, no isto nie nemožné.

Disney ohlásilo, že live-action Levieho Kráľa sa začne tvoriť už v Máji!

Áno, je to tak. Už len 2 mesiace a vaše sny sa začnú plniť a po neskutočných 23 rokoch sa váš obľúbený animák vráti na naše obrazovky. Dúfame však, že kvalitou zaostávať nebude aj keď je isté, že originálu sa rovnať nemôže. Po Knihe Džunglí nám však Disney ukázalo, že žiadna latka pre nich nie je príliš vysoko a my sa tak môžeme začať tešiť. Režisérom bude ako pri spomínanej Knihe Džunglí Jon Favreau a tak je to vlastne na istotu.

Leví Kráľ
Zdroj: thedailybeast.com

A aby toho nebolo málo, vracajú sa aj herci, ktorí nadabovali pôvodnú verziu. Samozrejme, nie všetci, ale nám Donald Glover znova ako Simba a James Earl Jones ako jeho otec Mufasa stačia. A to nie je od Disney ani zďaleka všetko. Na obrazovkách by sme tiež mali privítať filmového Aladina, či Dumba, ktorého spracovanie si na seba zobral legendárny Tim Burton. Po live-action Levieho Kráľa sa tiež môžeme tešiť na Malú Morskú Vílu, Petra Pana, Mulan a mnohé ďalšie a tak môžeme skonštatovať len jedno. Bude to pestré.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -