Prečo sme v Loganovi nevideli potitulkovú scénku? Režisér filmu sa ku tomu vyjadril

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

A všetkému je koniec. Logan sa do našich kín dostal pred niekoľkými dňami a tento krát naozaj ukázal svoju silu. Hugh Jackman sa so svojou postavou rozlúčil naozaj bravúrne a filmom po celý čas prúdili emócie. O jeho kvalitách netreba diskutovať a film si v otváracom víkende zarobil krásnych 85.3 milióna dolárov. Chválený divákmi aj kritikmi, všetko do seba skvele zapadlo. Avšak diskusia vzniká v závere filmu. Na rozdiel od ostatných filmov, v tomto filme sa post-credits (potitulkovej) scény nedočkáme. James Mangold v novom rozhovore vysvetlil, prečo sa tak rozhodol.

Ten už v minulosti uviedol, že Logan bude iný ako ostatné filmy o superhrdinoch. Svoje slová naplnil do posledného detailu a majstrovské dielo bolo na svete!

„Jediný spôsob, ako priniesť na svet odlišný film, nieje až taký jednoduchý. Snažili sme sa to spraviť inak. Takže som bol celkom nadšený a povedal som si, že tak ako to robia všetky odlišné filmy, my to musíme urobiť inak. Zvyčajne sa dočkáme nejakého camea alebo potitulkovej scény, no my to tak neurobíme. Chceli sme na svet priniesť iný „produkt“ a nechceli sme sa poberať rovnakými chodníkmi. To nie je ta správna cesta, ako tie najlepšie filmy vznikajú… v každom žánri.“ 

Logan
Zdroj: wall.alphacoders.com

Aj to je jeden z dôvodov, prečo k nám prvý teaser na Deadpoola prišiel veľmi zaujímavým spôsobom. Zrazu sa na na internete objavilo video a začalo sa šíriť ako mor. James Mangold dal jasne najavo, že nie je fanúšikom post-kreditoviek a vo svojom rozhovore povedal viac.

„Je to niečo ako: ,,Hej, na konci večere musíte priniesť aj cheesecake,,“ a moja odpoveď by bola, ,,Vážne? Je to nové pravidlo? Nemôžem podávať večeru vo svojom dome ako ja chcem?“ K tomu netreba viac dodať a to bol dobrý dôvod, prečo by sme to mali urobiť inak. A vážne, k čomu to vlastne slúži? Ako reklama na nový film? Urobili sme film, ktorý začal a skončil podľa našich vlastných podmienok. Urobil som Cop Land a nevložil na konci post-kreditovú scénku. Urobil som Walk the Line a po titulkoch som nedal jednu extra pieseň navyše s Reese Witherspoon a Joaquinom Phoenixom.“

logan
Zdroj: screenrant.com

Určite nám žiadna nechýbala!

V tom má naozaj pravdu a vzal to všetko do vlastných rúk. Podarilo sa mu to a my sme sa dočkali. Krása s názvom Logan okúzlila všetkých a vyvolala v nás aj tie city, ktoré sme si mysleli, že nemáme. Lepšia rozlúčka po 17 rokoch ani nemohla prísť. Predsa len to bol záver a koniec Hugha Jackamana a nie ďalšia upútavka na nový film zo sveta Marvelu, no nie? Deadpool je Deadpool, ale tento film dostal taký koniec, aký si naozaj na rozlúčku zaslúžil.

Ryan Reynolds určite nenamietal a sám povedal, že by chcel aby sa ešte Hugh Jackman ukázal po jeho boku ako Wolverine. Títo dvaja proti sebe? Určite je to nádherná predstava, ale špekulácie zatiaľ ostanú v ústraní. V týchto dňoch si treba len poriadne užiť poriadnu dávku Logana, ktorý tak ľahko v kinách nekončí. Ten sa totižto ešte len rozbieha a ak ste film nevideli, určite by ste to mali zmeniť. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -