Hviezda Avengerov vstala z mŕtvych. V špičkovom seriáli vyhlasuje vojnu mafii

Nenechajte si ujsť

O vlások unikol smrti, teraz sa vracia v skvelom seriáli

Ubehol už viac ako rok od nehody, pri ktorej herec Jeremy Renner takmer prišiel o život. Hviezdu filmov AvengersPrvý kontakt či Wind River na Nový rok 2023 prešiel jeho snežný pluh na pozemku v Nevade. Vozidlo sa snažil odtlačiť z cesty, keď sa rútilo na hercovho synovca.

Predstaviteľ Hawkeya v MCU bol následne letecky prevezený do nemocnice, z ktorej ho po dvoch týždňoch prepustili do domácej liečby. Na svojom Instagrame odhalil, že si zlomil viac než 30 kostí a pravidelne zdieľal rôzne formy rehabilitácie zo svojho zranenia. Rok od incidentu sa vrátil k herectvu, pričom prvé kroky smerovali k tretej série vynikajúceho seriálu Starosta mesta Kingstown.

Mayor of Kingstown
Zdroj: Rubikon PR

Seriál sleduje príbeh rodiny McLuskyovcov, ktorá je hlboko zapletená do väzenského systému v Kingstowne – meste, kde sa obchoduje s ilúziou spravodlivosti, ale v skutočnosti tu panuje chaos, rasové napätie a korupcia.

Hlavný hrdina, Mike McLusky (Jeremy Renner), funguje ako neoficiálny starosta Kingstownu a sprostredkovateľ medzi rôznymi skupinami, vrátane polície, väzníc a zločineckých gangov. Jeho úloha je nielen extrémne komplikovaná, ale tiež nebezpečná, keďže sa pokúša udržať mier a poriadok v meste, kde prevláda zločin a bezprávie.

Príde už toto leto

Starosta mesta Kingstown sa zatiaľ dočkal dvoch sérií, pričom premiéru tretej poznačila práve Rennerova nehoda. Zo štúdia Paramount však prišli dobre správy a prichádzajúce časti sa dočkali vôbec prvého teaseru. Spoločne s ním bol odhalený aj dátum premiéry, ktorý je stanovený na 2. júna tohto roka.

30-sekundová upútavka neprezrádza veľa z deja, ukazuje však návrat viacerých známych postáv. Či už z radov polície alebo zločineckých organizácií, medzi ktorými Mike McLusky pendluje. Seriál bude u nás dostupný na službe SkyShowtime, je však možné, že oproti premiére v USA príde s oneskorením. Streamovacia služba pridanie noviniek zo služby Paramount+ vyhodnocuje individuálne. V minulosti sa ku nám s oneskorením dostal napríklad ďalší oceňovaný seriál Tulsa King v hlavnej role so Sylvesterom Stallonem.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -