moto g20: Obrovská 5 000 mAh batéria a 90 Hz displej. To všetko pod 160 eur?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Motorola predstavuje moto g20

Spoločnosť Motorola dnes predstavuje moto g20, nový výkonný telefón, ktorý ponúka pokročilý systém štyroch fotoaparátov podporený pohlcujúcim 90 Hz HD+ displejom, neuveriteľnou výdržou batérie a spoľahlivým výkonom pre vynikajúci celkový zážitok. Chcete zachytiť ohromujúce fotografie v každej situácii? Teraz môžete.

Systém štyroch fotoaparátov

Systém štyroch fotoaparátov na moto g20 vám umožní zachytávať ostrejšie fotografie aj pri slabom svetle a žiarivé nočné zábery, aby ste mohli snímať v akomkoľvek svetle, nehovoriac o nádherných portrétoch s rozostreným pozadím a neuveriteľne detailné makrozábery. Hlavný snímač s rozlíšením 48 MPx využíva technológiu Quad Pixel, ktorá zaisťuje štvornásobne lepšiu citlivosť pri slabom svetle a zaisťuje, že vaše snímky budú ostré a žiarivé aj v tme.

Vďaka ultraširokouhlému objektívu sa do záberu zmestí štyrikrát viac, čo uľahčuje snímanie rozsiahlej krajiny. Špeciálny fotoaparát Macro Vision vás priblíži k fotografovanému objektu a umožní vám neuveriteľne detailné priblíženie. Vďaka snímaču hĺbky ostrosti, ktorý automaticky rozmazáva pozadie, môžete bežné fotografie premeniť na profesionálne vyzerajúce fotografie. Posuňte kvalitu svojich portrétov na vyššiu úroveň a snímajte autoportréty pomocou 13 MPx fotoaparátu, ktorý prepúšťa množstvo svetla pre krištáľovo čisté fotografie vo dne aj v noci.

Motorola moto g20
Zdroj: Motorola

90 Hz displej a 5 000 mAh batéria

Keď ste pripravení prezerať si všetky fotografie hodné Instagramu, užite si ohromujúci zážitok zo sledovania na 6,5-palcovom displeji Max Vision HD+. Vďaka pomeru strán 20:9 získate široké zobrazenie a obnovovacia frekvencia 90 Hz umožňuje plynulé scrollovanie s menším oneskorením.

S moto g20 získate na jedno nabitie výkon na viac ako dva dni s obrovskou 5 000 mAh batériou. Či už streamujete hudbu, sledujete videá alebo hráte svoje obľúbené hry, môžete si užiť celý víkend plný zábavy bez toho, aby ste ho museli nabíjať. S moto g20 máte slobodu žiť svoj život naplno bez obáv o výdrž batérie.

Motorola moto g20
Zdroj: Motorola

Štedrý výkon a úložisko

moto g20 poskytuje potrebný výpočtový výkon z prispôsobeného osemjadrového procesora, ktorý ponúka o 38 % lepší grafický výkon. Zvýšený výkon si všimnete pri hraní hier, sledovaní videí alebo zachytení spomienok s priateľmi v noci, a to všetko bez toho, aby ste znížili výdrž batérie vďaka 4 GB RAM najnovšej generácie. A so zabudovaným úložiskom 64 GB máte dostatok miesta na všetok zachytený obsah a mnoho ďalšieho. Ak predsa len potrebujete viac miesta, môžete kedykoľvek pridať až 1 TB priestoru pomocou karty microSD.

Vychutnajte si softvér, vďaka ktorému je každá interakcia s telefónom skvelá. Android 11 je optimalizovaný na spôsob používania telefónu, vďaka čomu je intuitívnejší, bezpečnejší a osobnejší. Preskúmajte lepšiu správu konverzácií a správ v aplikáciách, vylepšenú kontrolu nad pripojenými zariadeniami a praktickejší prístup k ochrane údajov v tejto vzrušujúcej aktualizácii od spoločnosti Google. Android 11 tiež prináša fanúšikom Moto nové a vylepšené funkcie dostupnosti, vrátane rýchlejšieho a jednoduchšieho Hlasového ovládania a skratiek ovládaných asistentom.

Motorola moto g20
Zdroj: Motorola

moto g20 vám ponúka úplne novú perspektívu – ohromujúce fotografie v každej situácii, inteligentnejší procesor pre lepší výkon, viac priestoru na uloženie toho, čo je pre vás dôležité, a väčšiu batériu, ktorá vám poskytne energiu počas dňa.

Dostupnosť

moto g20 bude na Slovensku dostupný od 7. mája 2021 za odporúčanú maloobchodnú cenu 159,90 eur.

Zdroj: TS Motorola

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -