Mysterio bude záporákom vo filme Spider-Man 2! Zahrá si ho Jake Gyllenhaal!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mysterio bude záporákom vo filme Spider-Man 2!

Ešte pred tým ako začnete panikáriť, musím rýchlo povedať vetu, že nič ohľadom tejto novinky ešte nie je 100% potvrdené samotnými štúdiami Marvel a Sony, avšak pri takýchto únikoch sa to už väčšinou nemení. Portál The Hollywood Reporter nás v dnešných poobedňajších hodinách prekvapil fantastickou správou, ktorá určite potešila milióny Spider-Manových fanúšikov! Do filmového pokračovania Spider-Manovej MCU série bol totižto vybraný záporák s legendárnym menom = Mysterio!

Aby toho nebolo málo, rovno bol ohlásený aj herec, ktorý vraj už naplno ohľadom tejto role komunikuje so štúdiom. Ide o nesmierne talentovaného Jakea Gyllenhaala, ktorého ste mohli vidieť vo filmoch ako Prisoners alebo Nightcrawler. Tento herec sa chce do komiksových filmov pretlačiť už hodnú chvíľu. Na prelome tisícročia sa stal favoritom na samotnú rolu Spider-Mana, avšak ku koncu mu ju vyfúkol herec Tobey Maguirre. Neskôr sa mal stať samotným Batmanom v Nolanovej trilógii, kde mu to nakoniec taktiež nevyšlo. Jeho meno sa s Batmanom spomínalo ešte aj pred pár mesiacmi, keď sa ohlasovalo, že Ben Affleck chce s rolou skončiť. Tentoraz sa mu to ale podľa všetkého skutočne podarilo.

Mysterio v komiksoch
Mysterio v komiksoch; Zdroj: youtube.com

Kto je Mysterio?

Asi väčšina z vás si ho pamätá iba ako týpka s akváriom na hlave z animovaného seriálu zo stanice Jetix. Jeho pôvod je však vo svete komiksov dnes už skutočne legendárny. Mysterio bol vybraný do zoznamu najlepších záporákov a celkovo aj najoriginálnejších. Vytvoril ho Stan Lee a nakreslil Steve Ditko, ktorí ho predstavili v zošite The Amazing Spider-Man #13 v roku 1964.

Mysterio, civilným menom Quentin Beck bol tvorcom špeciálnych efektov do filmov, avšak neúspešný. Po tom, ako si uvedomí, že nie je ani dobrý herec svoje „schopnosti“ začne využívať na krádeže a zločin. Vyzerá to teda tak, že Spider-Man filmy od Marvelu skutočne idú po klasických záporákoch a rovnako aj po atraktívnych hercoch. V prvom filme sme totižto mohli vidieť Vultura v podaní Michaela Keatona, ktorý sa mimochodom oficiálne vráti aj v tomto filme! Dokáže sa mu ale Gyllenhaal vyrovnať? Uvidíme, každopádne, aj vám sa zdá, Marvel tu formuje svoju Sinister Six?

Tešíte sa na Mysteria ako záporáka v Spider-Manovi 2? Čo hovoríte na obsadenie? Ste radi, že sa vráti aj Michael Keaton? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -