Need for Speed Heat dostáva cross-play. Prečo sa však jedná o úplne posledný update?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Need for Speed Heat dostáva cross-play

Need for Speed Heat dostáva cross-play. Oznámila to spoločnosť Criterion, ktorá momentálne za touto závodnou a adrenalínovou značkou stojí. Fanúšikovia sú už teraz nadšení a novinku si pochvaľujú.

Čo je to cross-play?

Cross-play totiž znamená, že môžete hrať s inými hráčmi aj na rozdielnych platformách. Áno, môžte teda pretekať s kamarátmi bez rozdielu na to, či máte PlayStation, Xbox alebo PC. Iba sa k sebe jednoducho pripojíte cez hlavné menu.

Jednoducho sa k nim dostanete cez kolónku EA Friends. Potom si zvolíte Party Menu a môžete nájsť svojich spriatelených hráčov. Je však potrebné, aby ste mali správne nastavenie a túto možnosť povolenú aj cez „Find Players Menu“.

nfs heat
Zdroj: hrac.sk

Prečo je to posledný update?

Je to rozhodne skvelým krokom od spoločnosti Criterion. V náväznosti na cross-play pre najnovšie NFS však oznámili, že ide o posledný update, ktorý je pre túto hru vydaný. Netreba však zúfať, je za tým viac ako dobrý dôvod.

Herná spoločnosť sa totiž naplno sústreďuje na výrobu novej hry. Ďalší prírastok do série Need for Speed by podľa ich oficiálnych slov chceli mať čo najlepší a spraviť ho čo najviac skvelý. Takže nielen, že si môžeme zahrať Need for Speed Heat medzi sebou bez ohľadu na to, akú konzolu (či PC) máme, ale dostaneme ešte aj novú hru. Tomu sa hovorí dvojica dobrých správ!

Máte radi túto hernú sériu? Teší vás viac cross-play, alebo oznámenie novej hry? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -