VIDEO: Prvé dojmy z plnej verzie hry The Last of Us Part II. Pokračovanie je temné a graficky nádherné

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvé dojmy z hry The Last of Us Part 2

Vývojárske štúdio Naughty Dog nám po siedmych rokoch prináša pokračovanie úspešnej príbehovej hry The Last of Us. Novinárska kópia titulu The Last of Us Part II sa nám dostala do rúk niekoľko týždňov pred oficiálnych vydaním hry, aby sme vám čo najskôr mohli priniesť plnohodnotnú recenziu.

Zatiaľ vám prinášame preview video, ktoré obsahuje naše prvé dojmy a pocity z plnej verzie hry. Novinárske embargo je tentokrát veľmi prísne, a tak naše dojmy vychádzajú z približne dvojhodinovej časti hry. Nemusíte sa však obávať, žiadne príbehové spoilery vám neprezradíme. Táto časť hry sa nazýva „Hľadá sa Nora“ a odohráva sa v opustenej nemocnici v americkom Seattli.

Plnohodnotnú recenziu z celej hry vám prinesieme už 12. júna o 09:01, kedy oficiálne padne novinárske embargo. To je celý týždeň pred celosvetovým vydaním hry, ktoré je naplánované na 19. júna 2020.

Ako sa vám páčia naše prvé dojmy z hry The Last of Us Part 2? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -