Rockstedy prináša prvý trailer na hru Suicide Squad: Kill the Justice League. Kedy sa jej dočkáme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Hra Suicide Squad: Kill the Justice League

Rocksteady je štúdio, ktoré veľmi dobre poznáme, pretože stojí za Batman Arkham sériou. Do sveta DC komiksov sa vrhli aj teraz, keď nám prinášajú hru z prostredia tímu netradičných (anti)hrdinov, Suicide Squad. Už pred nejakým časom nás na ňu navnaďovali, keď vypustili obrázok zvláštne, dofialova sfarbeného Supermana s logom skupiny ako zameriavačom cez jeho tvár. Hra Suicide Squad: Kill the Justice League ale teraz dostáva prvý trailer.

Odhalený bol počas fanúšikovskej akcie DC FanDome, ktorá teraz samozrejme prebiehala online. Tá bola skvelým priestorom na predstavenie aj tejto hry. Mnohých nadchli prvé zábery z chystaného filmu The Suicide Squad od Jamesa Gunna, vidíme však, že aj hra bude mať rozhodne čo ponúknuť. Obsahuje štyri postavy – Harley Quinn, Captaina Boomeranga, Deadshota a King Sharka.

Žeby ste zabíjali Justice League?

Dej je požičaný priamo z komiksovej predlohy. Známi zloduchovia z DC sveta sú zazmluvnení vládnou organizáciou, aby vytvorili tím. Dostanú pre istotu do hlavy čipy, ktorými ich dokážu kedykoľvek odstaviť (natrvalo). Ak však svoje misie zvládnu, dostane sa im prepustenia z väzenia.

Úlohy sa však značke skomplikujú. Ako názov napovedá, do cesty sa im pripletie Justice League, ktorá teraz ale nebude na strane dobra. V ukážke vidíme zlú verziu Supermana a tak budú mať naši milovaní zloduchovia možnosť zabíjať členov Ligy spravodlivosti. A na konci sa postaviť, ako bolo naznačované, Brainiacovi, ktorý zrazu môže za to, že Justice League nemá chuť zachraňovať životy, ale práve naopak.

Suicide-Squad-Kill-The-Justice-League-
Zdroj: bloody-disgusting.com

Členovia Rocksteady sa počas panelu objavili, aby odhalili aj zopár detailov a ukázali kúsok z gameplayu. Tešiť sa máme na štýl, na aký sme zvyknutí z Arhkam série s dynamickým a rýchlym pohybom hrdinov. Členovia Suicide Squad nebudú však len klasicky hrdinsky vybavení, ale budú akosi viac… ozbrojení.

Prezradili aj informácie o gameplayi

Každý teda disponuje svojimi vlastnými zbraňami, ktoré sa dajú počas hry modifikovať a vylepšovať. Samozrejme, každej postave nebudú chýbať jedinečné možnosti ako ju ovládať alebo sa ňou pohybovať. A keď už sme pri pohybe – Suicide Squad: Kill the Justice League trailer nám ukazuje aj otvorený svet, ktorý sa bude dať voľne preskúmať. Zasadený bude do mesta Metropolis.

kill the justice league
Zdroj: gamesradar.com

Hra Suicide Squad obsahuje 4 hrateľné postavy, čo aj v praxi znamená, že ju budú môcť hrať štyria hráči. Je však aj naplno rozpracovaný singleplayer, kde sa úlohy ostatných postáv zhostia boti. Takto sa môžete rozhodnúť, či si zahráte sami, alebo sa k vám pripojí kamarát, či rovno dvaja alebo traja. Skvelou správou je, že toto sa bude môcť udiať kedykoľvek. Hru môžete teda začať sami, potom sa k vám niekto pripojí a prípade vytvoríte plne obsadenú, štvorčlennú grupu.

Dôležitou informáciou samozrejme je aj to, kedy máme hru čakať. Rocksteady nám oznámilo, že ju uvidíme v roku 2022 a to na PlaySstation 5, Xbox Series X a PC, teda iba na novú generáciu. Včera však spoločnosť prešla niekoľkými problémami, kedy vyplávali na povrch škandály so zamestnancami, uvidíme teda, ako sa jej podarí z toho otriasť a prípadne nasledovať.

Páčil sa vám trailer na Suicide Squad: Kill the Justice League? Ujmete sa aj s kamarátmi role antihrdinov a pobijete Justice League? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -