Nehoda Andreja Danka má vtipnú dohru. Na Google Mapách ju pridali ako pamiatku

Nenechajte si ujsť

Slovensko má na Google Mapách novú pamiatku, postarali sa o ňu uštipační Slováci

Vynaliezavosť Slovákov nepozná hraníc, čo potvrdili aj po nočnej nehode podpredsedu parlamentu Andreja Danka. Šéf národniarov v noci nabúral do semaforu na Saratovskej ulici, no z miesta nehody odišiel. Polícia na vinníka zbúraného semaforu prišla na základe olejovej škvrny, ktorá viedla do Dankovej garáže.

Šéf SNS nehodu potvrdil na sociálnych sieťach, kde vysvetlil, že dostal šmyk a objasnil, že „so stĺpom by asi ťažko spisoval poistnú udalosť, ale to už nech si každý urobí vlastný názor.“

Názor si veru každý spravil, no viacero vynaliezavých Slovákov nezostalo iba pri ňom. Na Google Mapách sa totiž už čoskoro po medializovaní správy objavila na mieste nehody hneď dvojica nových pamiatok. Prvá z nich nesie názov Stĺp Andreja Danka, druhú zasa vynaliezavci pomenovali Národný stĺp kapitána Andreja Danka.

K satire sa pridali desiatky ďalších, ktoré k miestu začali písať aj recenzie. „O tomto mieste som počul od kolegov, išli sme tam s rodinou a bolo to tam SUPER!! je tam síce pomalšia premávka ale aj tak odporúčam“, píše jeden z hodnotiacich. Pridávajú sa aj ďalší, ktorí miesto odporúčajú na výlet s rodinou. „Určite sa oplatí vidieť,“ píše ďalší.

Rewind

V čase písania článku majú obe „pamiatky“ dovedna takmer 100 recenzií, všetky 100 % pozitívne. Bez ohľadu na zmysel pre humor čerstvá pamiatka z Google Máp na Saratovskej pravdepodobne čoskoro zmizne.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -