Ešport a autá – zažite jedinečné spojenie Dr.Max MSR 22 s podujatím Autosalón Autoshow Nitra už 13-16.10.22

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Najväčší ešportový sviatok na SK mieri do Nitry, kde sa premiérovo predstaví v areáli Agrokomplex.

1 lístok, 2 podujatia, 3 herné turnaje a 4 dni skvelej zábavy –  toto ponúkajú Dr.Max Majstrovstvá SR v elektronických športoch, ktoré v októbri zažijeme premiérovo v Nitre. Na hernom podujatí si prídu na svoje nielen fanúšikovia ešportov či hier, ale aj priaznivci automobilov. MSR sa po prvýkrát v histórií uskutoční spoločne s prestížnou výstavou Autosalón Autoshow v areáli Agrokomplexu Nitra.

V hale M5 tak zažijeme naživo súboje najlepších slovenských a českých tímov o tituly v hrách Fortuna CS:GO, Dr.Max FIFA 23 a 4ka Brawl Stars. Súťažiaci si svoje miesta na pódia vybojovali účasťou v prestížnych SK ligách ako napríklad Y-Games PRO Series, FIFA PRO League či v sérií online kvalifikácií. Tento rok súperia všetky tímy o rekordný prizepool 21 250€. V súbojoch o tieto skvelé finančné výhry uvidíme známe SK/CZ tímy ako napríklad eSuba, Dynamo Eclot, Enterprise, Sampi.Tipsport, Cryptova, Inside Games, ktoré odohrajú svoje zápasy na hernej platforme BePRO.  Viac informácií o MSR turnajoch nájdete na webe yzone.sk tu: https://bit.ly/MSR22info

Ešportové podujatie, ktoré vám prinášajú generálni partneri Dr.Max a 4ka, okrem herného turnaja ponúka návštevníkom mnohé herné atrakcie, ktoré sa postarajú o zábavu počas 4 majstrovských dní. Návštevníci podujatia si budú môcť vyskúšať virtuálnu realitu, zabaviť sa v obrovskej Nintendo zóne, zahrať sa na najnovších strojoch značky Lenovo a ďalších herných značiek.

Okrem toho si môžu zašportovať aj v špeciálnej futbalovej zóne, kde ich čaká klasická aj virtuálna verzia tohto obľúbeného športu – 1vs1 futbal a FIFA konzolová obývačka. Takisto je prichystaná pre návštevníkov aj laser aréna od Laser Wars. Nezabudlo sa ani na herné novinky, počas MSR 22 prebehne aj exkluzívne predstavenie slovenskej hry Citizen Conflict od štúdia Qorpo.

Toto všetko môžete zažiť na vlastnej koži aj vy! Užite si atmosféru ešportového turnaja, vyskúšajte atrakcie a pozrite si prehliadku nových automobilov za cenu 1 lístka. Predpredaj nájdete na webe agrokomplexu tu: https://bit.ly/MSR22listky . K dispozícií sú 1-dňové,ako aj 3-dňové lístky, s ktorými si užijete viac zábavy na podujatí.

MSR v e-športoch
Zdroj: Yvents

Užite si MSR vo veľkom štýle vďaka limitovaným V.I.P lístkom (iba 100 ks), ktoré obsahujú:

 • Vstup na všetky 4 dni podujatia Dr.Max Majstrovstvá SR v elektronických športoch 22 (MSR 22) a Autosalón Autoshow
 • Vstup do V.I.P zóny MSR 22 – Hala K
 • Vyhradené V.I.P sedenie pred pódiom na podujatí MSR 22 v hale M5
 • Balíček MSR 22, ktorý obsahuje:
  • Praktický plátenný batoh MSR
  • Fľaška MSR z nehrdzavejúcej ocele
  • 1x energetický nápoj RedBull
  • 1x minerálna voda Budiš
  • Slané snacky – Chipsy Pringles

Nenechajte si ujsť novú verziu tohto ešportového podujatia a kúpte si lístky na Dr.Max Majstrovstvá SR v elektronických športoch (a Autosalón Autoshow) už dnes. Pre viac informácií sledujte oficiálny web tu: https://bit.ly/MSR22info  a sociálne siete Facebook – https://www.facebook.com/MSRvES  & Instagram – https://www.instagram.com/msr_v_elektronickych_sportoch/  

Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2022 vám prináša Yvents, s.r.o., organizátor populárnych ešportových festivalov Y-Games a herných líg Y-Games PRO Series a Slovenská a česká stredoškolská ešportová liga.

Zdroj: TS Yvents

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -