MSR v elektronických športoch prichádzajú do Nitry. Zapojte sa do súboja o prizepool 18 700 €

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

MSR v elektronických športoch 2022

Už v októbri sa vidíme v Nitre na Majstrovstvách SR v elektronických športoch 2022. Po 2 rokoch sme sa konečne dočkali offline verzie podujatia, ktoré sa bude konať v areáli národného výstaviska Agrokomplex súbežne s výstavou Autosalón Autoshow Nitra.

Od 13. do 16. októbra sa tak pripravte na poriadnu nádielku ešportovej zábavy v podobe turnajov v hrách Counter-Strike: Global Offensive a FIFA 23. Najlepší hráči a tímy z SK/CZ scény ukážu svoje kvality naživo a vy môžete byť pri tom, nielen ako návštevníci a diváci, ale aj hráči vďaka otvoreným kvalifikáciám do turnajov.

MSR v elektronických športoch
Zdroj: Yvents

CS:GO turnaj

Kvalifikujte sa do CS:GO turnaja už o pár dní. Tento rok sa na turnaji hrá o zatiaľ najvyšší prizepool 17 000 € (cca 420 000 KČ). Do súboja o majstrovský titul sa zapojí až 8 tímov. 4 tímy si zabezpečili postup na turnaj z online CS:GO ligy Y-Games PRO Series – Dynamo Eclot, eSuba (úradujúci majster SR), Cryptova a Entropiq Prague. Priamu pozvánku na MSR získal tím Enterprise na základe rebríčka ešport portálu eplayer.cz. Divoká karta organizátorov patrí SK/CZ zostave tímu Sampi.Tipsport v ktorej sa nachádza aj legendárny slovenský hráč GuardiaN.

Posledné dve miesta v turnaji môžu patriť aj vášmu tímu – zaplnia ich totiž tímy z online kvalifikácií. Open kvalifikácie prichádzajú už 2. a 10. septembra 2022. Môže sa do nich registrovať akýkoľvek SK/CZ tím, tak neváhajte a využite svoju príležitosť.

  1. CS:GO kvalifikácia – 2.9. – https://bit.ly/MSR22csgo1
  2. CS:GO kvalifikácia – 10.9. – https://bit.ly/MSR22csgo2

Dva najlepšie tímy z každej kvalifikácie postúpia do Closed kvalifikácie, ktorá sa uskutoční 16.9., kde sa stretnú so 4 pozvanými tímami. 2 TOP tímy nakoniec postúpia priamo do Nitry a zapoja sa tam do súboja o prizepool 17 000 € a titul majstra SR v CS:GO.

MSR v elektronických športoch
Zdroj: Yvents

FIFA 23 turnaj

Pre fanúšikov športových hier je pripravený na MSR FIFA 23 turnaj, tentokrát v tímovej 2vs2 podobe. Do súbojov o titul a prizepool 1 700 € (42 000 KČ) tak vstúpia dvojčlenné tímy, ktoré ukážu svoje schopnosti na virtuálnom trávniku. Počas turnaja budete sledovať výkony TOP 12 tímov SK/CZ scény, medzi ktorými nájdete 4 najvyššie umiestnené dvojice z profesionálnej ligy FIFA PRO League a 1 tím z jej nižšej súťaže FIFA Online League. Okrem nich sa na Nitrianskom pódiu  predstaví aj víťazný tím eFortuna ligy a 2 Divoké karty organizátora. Posledné 4 miesta v turnaji čakajú na vás.

Zapojte sa do 2 online kvalifikácií už 3. a 10. 9. 2022. Top 2 tímy z každej kvalifikácie priamo postupujú na turnajové finále v Nitre. Registrácia je zadarmo, formát hrania je 2vs2. Kvalifikácia sa uskutoční ešte v hre FIFA 22, na Majstrovstvách sa však bude hrať nový ročník hry – FIFA 23 (je to z dôvodu dátumu vydania novej verzie, ktorý je 27.9.).

  1. FIFA kvalifikácia – 3.9. – https://bit.ly/MSR22fifa1
  2. FIFA kvalifikácia – 10.9. – https://bit.ly/MSR22fifa2
MSR v elektronických športoch
Zdroj: Yvents

MSR 22 okrem herného turnaja prinášajú aj výstavnú a hernú zónu, kde si návštevníci môžu vyskúšať nové herné stroje známych značiek, užiť sprievodný program, stretnúť známe tváre SK/CZ internetovej scény  a fandiť naživo svojim obľúbeným tímom. Lístky na MSR v predaji už čoskoro, pre viac informácií sledujte web yzone.sk – https://bit.ly/MSR22info

Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2022 vám prináša Yvents, s.r.o., organizátor populárnych ešportových festivalov Y-Games a herných líg Y-Games PRO Series a Slovenská a česká stredoškolská ešportová liga.

Zdroj: TS Yvents

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -