Do Rainbow Six Siege prichádzajú dve nové postavy! Ako vyzerajú?

Nenechajte si ujsť

Posledné dni prebiehal veľký turnaj v hre Rainbow Six Siege, v ktorom sa hralo o neuveriteľných $350 000! Taktiež sa odohrával free weekend a celé to vyvrcholilo predstavením nového rozšírenia do hry, ktoré bude niesť názov Grim Sky, ako aj dvoch nových postáv, ktoré v ňom prídu.

Nové postavy v Rainbow Six Siege – stoja za to?

Ako sme už povedali, do Rainbow Six Siege prídu dve nové postavy. Jeden útočník a jeden obranca. Obidvaja majú úplne iné schopnosti ako ostatní a sú naozaj zaujímaví! Pozrime sa na nich bližšie.

Maverick

Maverick je útočník, ktorý bol podľa videa od Ubisoftu dlhú dobu uväznený, a to mu aj zmenilo pohľad na svet. Postava by mala vedieť pomocou svojich schopností vypáliť diery do stien alebo do zeme. Veľkosť diery môžeme prispôsobiť nám, takže môže byť úplne malá, ale aj cez celú stenu. Maverick by mal svojim spoluhráčom vypáliť cestu cez všetko, dokonca aj cez posilnené steny. Táto postava bude zrejme využívaní viac ako tá druhá, Clash, najmä vo vyšších rankoch.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=azBGjLrWwSs]

Clash

Clash je ďalšou postavou v hre so štítom, čo sa mne osobne veľmi nepáči. Tento štít je však iný, keďže dáva aj elektrické šoky, ktoré uberajú HP a spomaľujú protihráčov, hocikedy však štít môžeme dať na chrbát a hrať s našou zbraňou. Clash je dobrý najmä na kontrolu okolia alebo na zisťovanie informácií o nepriateľoch, keďže štít je nepriestrelný a je možné ho zabiť len zozadu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=pM5Pqv10vJA]

Ak si chcete pozrieť gameplay z oboch postáv, kde sú aj podrobnejšie opísané, ponúkame vám ďalšie video od Ubisoftu!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PYGbFvSfgmY]

Ako skončil veľký turnaj o $350 000?

Ak ste nestihli veľké finále celého Six Major Paris 2018, ktoré prebiehalo v nedeľu, tak zrejme ani neviete, že celkové víťazstvo a aj výhru $150 000 si pripísal na konto tím G2. Ten vo finále porazil Evil Geniuses.

Čo hovoríte na nové postavy v R6S, ktoré sa objavia v operácii, ktorá by mala prísť už v septembri? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroje: techradar.com, liquipedia.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -