Toto je prvý oficiálny pohľad na filmové pokračovanie Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, jeho postavy a viac!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pripravte sa na poriadnu mágiu, milovníci čarodejníckej ságy! Fantastické zvery a ich výskyt 2 sa prepojí so svetom Harry Pottera oveľa hlbšie, ako jeho predchodca, a my konečne uvidíme to, po čom už dlhšie túžime. A to práve nezabudnuteľnú bitku medzi Dumbledoreom a Grindelwaldom. Nová fotografia ohľadom nadchádzajúceho pokračovania nám to včera len potvrdila. A najlepšie je na tom to, že teraz už sme sa konečne dočkali prvého pohľadu na nadchádzajúcu časť!

Novinky pre pokračovanie Fantastických zverov

Rozlúštiť včerajší príspevok bolo naozaj jednoduché. V ňom sme si mohli všimnúť dva magické prútiky, z ktorých nám je jeden určite známy. Tým je legendárny bazový prútik, ktorý poznáme z častí Harry Potter a dary smrti. A komu patrí ten druhý? To je zatiaľ veľkou záhadou, ale všetci si predsa najpravdepodobnejšiu možnosť vieme domyslieť. Nakoľko sme ho ešte nemali česť vidieť, takmer stopercentne bude jeho majiteľom Grindelwald. Samotný popis k fotografii v nás práve preto vyvolal dobré pocity:

„Pripraviť prútiky. Už 16.11.2018. Príbeh pokračuje. Príďte sa pozrieť zajtra pre viac #MagicInProgress.“

Zdroj: twitter

Čo si pre nás tvorcovia pripravili?

Predsa len, presne za rok sa dočkáme premiéry filmu. Na počesť „magického“ dátumu sa práve preto tvorcovia rozhodli poskytnúť nám prvý oficiálny pohľad na pokračovanie filmu Fantastické zvery a ich výskyt! Zároveň sa aj dozvedáme, že oficiálny názov druhej časti je Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald. Filmári nám obrovské novinky poskytli touto cestou:

Na režisérske kreslo sa vráti David Yates, ktorému scenár pripravila matka čarodejníkov, J.K. Rowlingová. Rok je síce ešte predlhá doba, no štúdio Warner Bros. nenecháva nič náhode. Marketing sa pomaličky rozbieha a vyzerá to tak, že štúdio si neúspech nepripúšťa. V každom prípade nám však povedzte, čo od filmu čakáte! Zaujal vás novo odhalený názov pokračovania prvej, veľmi úspešnej časti?

ZDROJTWITTER

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -