Tarantino, DiCaprio, McConaughey a ďalší – Sony Pictures nám predstavilo tie najočakávanejšie projekty na roky 2018 a 2019!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Novinky štúdia Sony Pictures

Ak sledujete pripravované filmové novinky, tak viete, že tento aj budúci rok sa môžeme tešiť na naozaj veľkolepé počiny. Tohtoročný štvordňový festival CinemaCon bol jednoznačným úspechom, na ktorom nám rôzne spoločnosti a filmári predstavili svoje pripravované projekty. Výnimkou nebolo ani štúdio Sony Pictures, ktoré nám na konferencii predstavilo tie najväčšie a najlepšie novinky, ktoré uvidíme v nadchádzajúcich mesiacoch. Nech už ide o známych hercov ako Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Matthew McConaughey či dokonca režiséra Quentina Tarantina, všetci prichádzajú s novinkami, ktoré si zaručene užijeme. Tú sú tie najlepšie z nich!

Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka – 12. júl 2018

Partia z Hotela Transylvánia je späť v akcii! Tentokrát bude čeliť zatiaľ najväčšej výzve… rodinnej plavbe na lodi. Naše obľúbené monštrá a čarodejnice sa v pokračovaní konečne dočkajú zaslúženej dovolenky. Povedať však, že Dracula z výletu nie je veľmi nadšený, by bolo málo. Ako uvidíte v traileri, jeho život je už tak dostatočne hektický. Preto mu podľa neho pobyt v „hoteli na vode“ príliš nepomôže s odpočinkom od starostí. Všetko sa však po nalodení rýchlo zmení a začne sa vyvíjať naozaj zaujímavá situácia. Má sa však rodinka na čo tešiť? To sa dozvieme už v lete!

The Equalizer 2 – 16. august 2018

Ešte v roku 2014 sme sa dočkali akčného trileru Equalizer, v ktorom si hlavnú úlohu zahral oscarový herec Denzel Washington. Už toto leto sa dočkáme pokračovania! O to sa postará režisér Antoine Fuqua (BojovníkThe Magnificent Seven), ktorý mal na starosti aj prvú časť. Samozrejme sa vráti aj Denzel ako Robert McCall – agent vo výslužbe, z ktorého sa stal nájomný vrah. Zaujímavosťou je, že pôjde o vôbec prvé filmové pokračovanie, v ktorom sa herec Denzel Washington ukáže, prečo sa naň tešíme!

Venom – 4. október 2018

Táto téma je pre komiksových nadšencov extrémne dôležitá, keďže táto postava bola doteraz vo filme veľmi zle prezentovaná. Venom je totižto veľké monštrum a nie len chlap v kostýme. Musíme teda povedať, že zatiaľ vyzerá viac, než dobre! Tom Hardy vyzerá super, symbiot je tiež krásny, takže zatiaľ sa je určite na čo tešiť. Čo poviete?

White Boy Rick – jeseň

Charizmatický Matthew McConaughey na konferencii CinemaCon uviedol exkluzívne prvé zábery z drámy White Boy Rick, ktorá má podľa všetkého oscarové ambície a v našich kinách sa objaví pravdepodobne na jeseň. V Česku je premiéra naplánovaná na 18. októbra, takže môžeme očakávať, že ani nás neminie podobný dátum vydania. Po boku známeho herca si zahrá o nič horšia Jennifer Jason Leigh, vďaka čomu sa už teraz nevieme dočkať!

matthew mcconaughey white boy rick
Zdroj: justjared.com

The Girl in the Spider’s Web – 25. október 2018

Na konferencii sa objavili aj hviezdy z pripravovaného krimithrilleru The Girl in the Spider’s Web, adaptácie severského knižného hitu spisovateľa Davida Lagercrantza. Hackerku Lisbeth Salander si v ňom zahrá seriálová kráľovná Alžbeta, Claire Foy, o ktorej výkone prezident Sony Pictures, Tom Rothman, povedal: „Vedľa nej bude Wonder Woman vyzerať ako Power Puff Girl.” Po boku Foy sa objavia Sverrir Gudnason (Borg vs McEnroe), Cameron Britton (Mindhunter) či Sylvia Hoeks (Blade Runner 2049). S takýmto hereckým obsadením nie je dôvod sa na film netešiť!

The Girl in the Spider's Web
Zdroj: imdb.com

Spider-Man: Paralelné svety – 13. december 2018

Peter Parker je mŕtvy a jeho štafetu preberá tínedžer menom Miles Morales. V pripravovanom filme sa na tak plátne konečne predstaví takzvaný Spider-Verse, čo si fanúšikovia komiksov prajú už roky. A práve tento animák spojí niekoľko z najznámejších postáv, popri čom nás zavedie  do univerza, „kde viac ako jeden môže nosiť masku.“ Príbeh sa však bude prevažne točiť práve okolo Milesa, ktorému svoj hlas prepožičal Shameik Moore (The Get Down, Dope). Okrem neho budeme vo filme počuť aj Mahershala Ali (Moonlight), Liev Schreibera (Spotlight) alebo Briana Tyree Henryho.

Holmes & Watson – 20. december 2018

Producenti tiež zaujali scénou zo sherlockovskej paródie Holmes & Watson, ktorú svojsky predstavil najnovší predstaviteľ najznámejšieho detektíva, komik Will Ferrell. Film Holmes & Watson sľubuje netradičné pojatie ikonických postáv A.C. Doyla, ktoré by nás malo samozrejme rozosmiať. O réžiu a scenár sa postaral Etan Cohen, pričom herecké obsadenie doplňujú známe mená ako John. C. Reilly (Watson), Ralph Fiennes, Hugh Laurie, či Kelly Macdonald. S takým sľubom by sme nemali očakávať nič iné, ako skvelý dobrodružný film, ktorý si pozrieme na Vianoce.

John. C. Reilly will ferrel Holmes & Watson
Zdroj: bbcamerica.com

Once Upon a Time in Hollywood – 8. august 2019

Asi jeden z najočakávanejších projektov budúceho roka, Once Upon a Time in Hollywood bude predposledným filmom legendárneho režiséra/scenárista Quentina Tarantina. Novinky o pripravovanej krimi-dráme sa postupne dostávajú na povrch a do dnešného dňa sme sa už dozvedeli, že hlavnú úlohu stvárni Leonardo DiCaprio, pričom sekundovať mu budú Brad Pitt, Margot Robbie a ďalší. Sme zvedaví, o čom presne bude príbeh zasadený do Hollywoodu roku 1969. Vieme, že okrajovo sa bude dotýkať panujúceho zla, vrážd Charlesa Mansona či smrti Sharon Tate. Niet pochýb, že nadchádzajúca Tarantinovka bude skvelým filmom!

once upon a time in hollywood quentin tarantino
Zdroj: itafilm.sk

Na ktorý z týchto filmov sa tešíte najviac? Dané projekty si samozrejme užijeme aj v našich kinách, kam nám ich prinesie spoločnosť Itafilm

ZDROJitafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -