Nový facelift pre Volkswagen T-Roc: LEDky pre všetkých!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Volkswagen T-Roc facelift pre rok 2022

Volkswagen zabodoval so svojim modelom T-Roc. Od svojho predstavenia v roku 2017 bolo predaných už viac ako 1 milión vozidiel, pričom teraz nadišiel čas na facelift. Aké zmeny prináša vynovený T-Roc?

Exteriér sa vynovil novými nárazníkmi, modernejšími svetlometmi a pásom LED-svetiel, ktoré nájdete pozdĺž celej prednej masky auta. Pribúda aj ponuka nových lakov a dizajnov liatinových diskov pre 17 až 19-palcové kolesá.

Vnútri nájdeme ešte väčšie zmeny. Volkswagen prerobil celú palubovú dosku T-Rocu, vymenil riadiacu páku a volant, za ktorým nájdete plne digitálne ukazováky rýchlosti a otáčok. Vzhľadom na verziu výbavy tu taktiež nájdete 6 a pol, 8, alebo až 9,2-palcové dotykové displeje infotaimentu.

Volkswagen tiež automaticky ku každému modelu pribalí funkciu Lane Assist, pričom adaptívny tempomat, sledovanie mŕtveho bodu a asistent parkovania ostávajú vo voliteľnej výbave. Medzi novými funkciami v T-Rocu nájdete aj IQ.Drive Travel Assist – asistenčný systém Volkswagenu, ktorý sa ujme plynu, bŕzd a volantu až do rýchlosti 200 km/h.

Ako sa vám pozdáva nový facelift Volkswagenu T-Roc? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: autoexpress.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -