Jake Gyllenhaal a režisér snímky Nightcrawler spolu natočia ďalší film! Na čom aktuálne Jake pracuje?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Keď v roku 2014 nedostal film Nightcrawler nomináciu na Oscara za najlepší film, všetci fanúšikovia kinematografie boli sklamaní. Spojenie režiséra Dana Gilroya a výborného herca Jakea Gyllenhaala bolo totižto neopísateľné, a vznikol z toho film, ktorý by ste si mali pozrieť. Taktiež sme nevideli dostať Gyllenhaala nomináciu na najlepšieho herca, a to bolo taktiež sklamaním. Nightcrawler bol o ambicióznom a svojskom kameramanovi Lou Bloomovi, ktorý predával natočený materiál do televíznych novín. Loue urobil naozaj všetko, aby dostal čo najlepší záber, a najviac peňazí zaň. Gilroy dostal aspoň nomináciu za najlepší originálny scenár.

Režisér by sa do novej snímky s Gyllenhaalom a herečkou Rene Russo (taktiež hrala v Nightcrawlerovi) mal pustiť hneď po dokončení drámy Inner City s Denzelom Washingtonom. Tento film sa však ešte ani zďaleka neblíži do kín a Gilroy už premýšľa nad jeho ďalším projektom. Portál Deadline oznámil, že by sa jeho nový projekt mal pohybovať vo svete umenia. Na túto snímku má zálusk viac štúdii a už koncom tohto týždňa by sme sa mohli dozvedieť, ktoré si zoberie film pod svoje krídla. O príbehu zatiaľ nebolo nič prezradené, ale vieme, že to bude „úplne iné“ ako Nightcrawler a Inner City.

Nový film Jakea Gyllenhaala
Zdroj: letterboxd.com

Nový film Jakea Gyllenhaala

Spomínaný film sa teda do produkcie dostane až po dotočení drámy Inner City. Avšak, sám Gyllenhaal nemá v denníčku veľa voľného miesta, pretože práve natáča drámu Stronger. Zhodou náhod sa dnes dostal na svetlo sveta prvý trailer na tento film. Po snímke Patriots Day bude Stronger už druhým filmom o tragédii na Bostonskom maratóne v roku 2013. Snímku točí režisér David Gordon Green. Jake si zahrá postavu menom Jeff Bauman, ktorý bude obeťou atentátu. Stratil pri ňom obe svoje nohy. Už z ukážky vidíme, že pôjde o naozaj emotívny film a Jake Gyllenhaal chce nepochybne získať svojho prvého Oscara.

Drámu Stronger uvidíme už 22. septembra 2017. Hneď po dotočení filmov Inner City a Stronger sa môže dať Gyllenhaal dokopy s Gilroyom a Russo, a môžu sa pustiť do ďalšieho spoločného filmu!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -