Nový herný smartfón Nubia Red Magic 6 je poriadna beštia s integrovaným chladiacim ventilátorom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší a pravdepodobne aj najlepší herný smartfón súčasnosti sa čoskoro dočká oficiálneho predstavenia. Túto špeciálnu udalosť stanovila spoločnosť Nubia na 4. marec 2021 a k dnešnému dňu už vieme o vysoko výkonnej mašine Nubia Red Magic 6 niektoré nové informácie.

Novinka bola potvrdená na čínskej sociálnej sieti Weibo a 4. marec vyzerá byť v Číne rušným rande medzi smartfónmi, pretože v tom istom čase sa očakáva príchod konkurenčného smartfónu Realme GT.

Nubia-Red-Magic-6
Zdroj: androarena.com

Nubia Red Magic 6 prekoná všetky očakávania

V príspevku boli spomenuté aj štyri najrýchlejšie technológie/funkcie s priloženým propagačným plagátom, ktorý zobrazuje štyri samostatné ikonky umiestnené pod pretekárskou formulou.

Na základe toho, čo sme doteraz o smartfóne počuli, spomínanými štyrmi ikonkami sú tieto unikátne funkcie – obnovovacia frekvencia obrazovky, rýchlosť nabíjania, dotyková odozva displeja a integrovaný chladiaci ventilátor (umožňuje predĺženie využívania vysokého výkonu procesora bez prehriatia).

Dočkáme sa aj batérie s kapacitou 4500 mAh a podporou 120W rýchleho nabíjania Gallium Nitride pri vylepšenom modeli. Štandardný model by mal pokračovať v tradičnom 66W nabíjaní. Novinkou je taktiež aj vylepšený chladiaci systém, ale detaily o ňom sú pred verejnosťou zatiaľ dobre utajované.

Nubia Red Magic 6
Zdroj: gamesradar.com

Obľúbenosť herných smartfónov stále stúpa

Od herných smartfónov, ktoré Nubia uviedla na trh, vrátane nedávneho Nubia Red Magic 5G, očakávame, že ďalší model zo série bude obsahovať taktiež čo najviac špičkových komponentov a funkcií.

Preto by bolo nefér spomínať len najlepšie konzoly, alebo najlepšie herné zostavy. Na vzostupe je jednoznačne aj mobilné hranie, ktoré si vo svete získalo obrovskú popularitu a vlastniť herný smartfón nemusí byť vôbec na škodu.

Rok 2021 bude pre herné smartfóny ďalším silným rokom. Okrem smartfónu Nubia Red Magic 6 sa dočkáme aj iných herných kúskov – Xiaomi Black Shark bude uvedený niekedy v nie príliš vzdialenej budúcnosti, zatiaľ čo Asus ROG Phone 5 uvedie výrobca na trh 10. marca 2021.

Premýšľal si niekedy nad kúpou herného smartfónu? Tvoj názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -