Obľúbený seriál Susedia podľa všetkého po 11 rokoch dostane šancu vrátiť sa na naše obrazovky! Chopia sa jej tvoritelia?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Legendárni Susedia nás svojim vtipom a humornosťou všedného života i nevšedných situácií zabávali perfektne kreatívnymi a talentovane prevedenými spôsobmi. Netrvalo dlho a sitcom sa po jeho prvej odvysielanej časti stal jedným z najpopulárnejších programov. Dôvodom bola už vtedy obľúbená skupina tvorcov. Hviezdy seriálu vystúpili na vrchol slovenského šoubiznisu. Krásna história sa však skončila v roku 2007, kedy program televízia Markíza ukončila. S troma sériami sa pritom stal najsledovanejším seriálom v histórii našej krajiny. Na vine boli okrem tvorivej vyčerpanosti aj rozkoly medzi hlavnými tvorcami Andym Krausom a Petrom Marcinom, ktorých spoločné cesty sa po ich najúspešnejšom projekte rozišli – Kraus Markízu vymenil za Jojku.

Vrátia sa Susedia?

Po konci zlatej éry kariér Krausa a Marcina sa cesty týchto legendárnych tvorcov rozdelili. Napriek tomu však fanúšikovia nikdy neprestali na stôl klásť otázku ohľadom možného návratu Susedov v budúcnosti. Nereálne polemizovanie sa však pomaly začalo meniť na možnú skutočnosť. Kým sa spojenie bývalej dvojice ešte donedávna zdalo nereálne, vzťah medzi nimi sa zdanlivo zlepšuje. Marcin pozval svojho bývalého kolegu do vlastnej šou Neskoro večer, Kraus zas prednedávnom pozval Marcina na nakrúcanie Paneláku v televízii Joj.

Ku dnešnému dňu je však celá situácia nesmierne priaznivá. Televízia Markíza v skutočnosti plány vrátiť nám Susedov nikdy nepopierala. Lenže pôsobenie Krausa v konkurenčnej televízii zaistilo, že nič také ani nepripadalo v úvahu. Po neúspešných seriáloch Dvojičky, Dovidenia, stará mama a najnovšie aj poslednej série Paneláku však mal ale Kraus podľa informácií po desiatich rokoch opustiť Jojku. Zamieriť si to mal priamo naspäť do Markízy.

susedia
Zdroj: aktuality.sk

Podľa dostupných zdrojov z Markízy by mal Kraus už stihnúť začať pracovať na oživení Susedov, ktorí by sa v najlepšom prípade na našich obrazovkách ukázali budúci rok. Spoluprácou sa na nich podľa všetkého má podieľať aj Marcin, pričom máme počítať aj s neodmysliteľnými prvkami Zuzanou Tlučkovou či Viki Rákovou. Návrat Sládečkovej je už však nepravdepodobný.

Čo si o neoficiálnych informáciach ohľadom oživenia Susedov myslíte vy? Videli by ste najikonickejšie postavy slovenského sitcomu po viac ako desaťročí radi? Alebo by sa Kraus a Marcin nemali pokúšať pokračovať v legendárnom programe, ktorí zbytočne skazia? Len čas ukáže, či sa originálni tvorcovia šance chytia a dotiahnú ju do konca.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -